اخبار ویژه
 • رئیس جهاد کشاورزی لنده گفت: با تامین اعتبار و تعریض و بهسازی جاده های بین مزارعی 2 هزار هکتار به سطح زیر کشت اراضی کشاورزی این شهرستان اضافه شد.
  1398/10/12
 • گچساران- ایرنا - با وجودی که کارشناسان با توجه به مزایای کشت‌های گلخانه در تحقق اقتصاد مقاومتی،کاهش میزان مصرف آب،ایجاد اشتغال و تولید محصولات با کیفیت برای توسعه کشت های گلخانه ای تاکید می کنند اما به دلیل وجود موانعی مانند پیچیده بودن فرایند اخذ مجوز و سختگیری بانک ها در پرداخت تسهیلات کهگیلویه و بویراحمد حرف های زیادی در این زمینه برای گفتن ندارد.
  1398/10/12
 • معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت:132هزار هکتار از مزارع استان زیر کشت پاییزه محصولات زراعی شامل گندم آبی،دیم،جو دیم،جو آبی و کلزا رفته است.
  1398/10/11
 • به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد؛ شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه،5 نفر نیروی قراردادی تمام وقت برای حسابداری شرکت صندوقهای حمایت از توسعه بخش کشاورزی در 5 شهرستان بویراحمد – گچساران – لنده – کهگیلویه وباشت( هر شهرستان یک نفر ) را از بین افراد بومی واجد شرایط استخدام می نماید.
  1398/10/11
گزارش روز
کهگیلویه و بویراحمد از معدود استان هایی است که مرکز آن میدان میوه و تره بار ندارد، در نبود میدان میوه و تره بار، بی نظمی در شهر بیداد می کند ،هر میوه فروش برای خود قیمتی دارد و در کوچه پس کوچه های شهر ، شبه بازارهای عرضه میوه فراوان است .
1398/08/13
رئیس جهاد کشاورزی لنده گفت: با تامین اعتبار و تعریض و بهسازی جاده های بین مزارعی 2 هزار هکتار به سطح زیر کشت اراضی کشاورزی این شهرستان اضافه شد.
1398/10/12
گچساران- ایرنا - با وجودی که کارشناسان با توجه به مزایای کشت‌های گلخانه در تحقق اقتصاد مقاومتی،کاهش میزان مصرف آب،ایجاد اشتغال و تولید محصولات با کیفیت برای توسعه کشت های گلخانه ای تاکید می کنند اما به دلیل وجود موانعی مانند پیچیده بودن فرایند اخذ مجوز و سختگیری بانک ها در پرداخت تسهیلات کهگیلویه و بویراحمد حرف های زیادی در این زمینه برای گفتن ندارد.
1398/10/12
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت:132هزار هکتار از مزارع استان زیر کشت پاییزه محصولات زراعی شامل گندم آبی،دیم،جو دیم،جو آبی و کلزا رفته است.
1398/10/11
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد؛ شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه،5 نفر نیروی قراردادی تمام وقت برای حسابداری شرکت صندوقهای حمایت از توسعه بخش کشاورزی در 5 شهرستان بویراحمد – گچساران – لنده – کهگیلویه وباشت( هر شهرستان یک نفر ) را از بین افراد بومی واجد شرایط استخدام می نماید.
1398/10/11
سازمان جهاد استان کهگیلویه و بویر احمد
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal