اخبار ویژه
 • خسارت دیدن بخشی از مزارع پرورش ماهی در سیلاب فروردین امسال،نبودن واحدهای تولید بچه ماهی و محدود بودن تولید در ماهیان سردآبی از چالش های مهم پرورش ماهی در استان کهگیلویه و بویراحمد است.
  1398/09/20
 • آیین تکریم و معارفه مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد با حضور عبدالرضا مسلمی معاون توسعه تعاونی ها،تشکل ها و نظام های بهره برداری سازمان تعاون روستایی کشور و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن مدیریت ترویج جهاد کشاورزی استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد،در این مراسم از تلاش های منوچهر محمدی قدردانی و آقای قدرت‌الله ویسی به عنوان مدیرکل جدید تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.
  1398/09/19
 • به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد؛ مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد فردا ساعت 13 با حضور معاون سازمان تعاون روستایی کشور در سالن مدیریت ترویج جهاد کشاورزی این استان برگزار می‌شود.
  1398/09/18
 • هشدار هواشناسی به کشاورزان
  هواشناسی کشاورزی درباره وزش باد شدید، برف و باران در مناطق مختلف کشور هشدار و توصیه هایی به کشاورزان ارائه داد.
  1398/09/18
گزارش روز
کهگیلویه و بویراحمد از معدود استان هایی است که مرکز آن میدان میوه و تره بار ندارد، در نبود میدان میوه و تره بار، بی نظمی در شهر بیداد می کند ،هر میوه فروش برای خود قیمتی دارد و در کوچه پس کوچه های شهر ، شبه بازارهای عرضه میوه فراوان است .
1398/08/13
خسارت دیدن بخشی از مزارع پرورش ماهی در سیلاب فروردین امسال،نبودن واحدهای تولید بچه ماهی و محدود بودن تولید در ماهیان سردآبی از چالش های مهم پرورش ماهی در استان کهگیلویه و بویراحمد است.
1398/09/20
آیین تکریم و معارفه مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد با حضور عبدالرضا مسلمی معاون توسعه تعاونی ها،تشکل ها و نظام های بهره برداری سازمان تعاون روستایی کشور و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن مدیریت ترویج جهاد کشاورزی استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد،در این مراسم از تلاش های منوچهر محمدی قدردانی و آقای قدرت‌الله ویسی به عنوان مدیرکل جدید تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.
1398/09/19
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد؛ مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد فردا ساعت 13 با حضور معاون سازمان تعاون روستایی کشور در سالن مدیریت ترویج جهاد کشاورزی این استان برگزار می‌شود.
1398/09/18
هواشناسی کشاورزی درباره وزش باد شدید، برف و باران در مناطق مختلف کشور هشدار و توصیه هایی به کشاورزان ارائه داد.
1398/09/18
سازمان جهاد استان کهگیلویه و بویر احمد
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal