اخبار ویژه
 • رضا رحیمی نسب دبیر شورای مشاورین وزرا در امور ایثارگران به همراه آقایان مرزبان معاون و مرادی عضو این شورا با حضور در اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی، ضمن بازدید از بخشهای مختلف این اداره کل، در نشستی با حضور مهدی گلی مشاور وزیر در امور ایثارگران و سید حمزه رضوی مدیرکل امور ایثارگران، به بررسی فعالیتها و اقدامات صورت گرفته طی سال 1398 پرداخته و با روند خدمت رسانی به ایثارگران در این مجموعه آشنا شدند.
  1398/12/07
 • در راستای اجرای دستورالعمل تبصره بند الف ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران، نخستین نشست کمیسیون عالی پزشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور دکتر حسین کشاورز رئیس این کمیسیون و سایر اعضا در سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام برگزار شد.
  1398/12/05
 • دفتر جهاد گروه مستند روایت فتح صبح امروز با حضور سردار «عبدالرضا آزادی» معاون فرهنگی هنری سازمان بسیج مستضعفین، «سید حمزه رضوی» مدیرکل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی، «سید یاشار نادری» رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح، «امیر نصیربیگی» رئیس سازمان بسیج هنرمندان و جمعی از پیشکسوتان در بنیاد فرهنگی روایت فتح افتتاح شد.
  1398/12/03
 • در حاشیه مراسم رونمایی از اطلس پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد، از جانباز جهادگر مهندس حاج حسینعلی عظیمی از فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد در دوران دفاع مقدس که محوریت اصلی در برنامه ریزی و تدوین این اطلس را بر عهده داشته اند، تقدیر و تجلیل شد.
  1398/11/29
 • سید محمد لاله زار فرمانده قرارگاه نوح نبی(ع) در دوران جنگ تحمیلی در مراسم رونمایی از اطلس پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد در عملیات والفجر 8 ضمن اشاره به اهمیت عملیات والفجر 8 در منطقه اروند کنار و فاو، به تحلیل عملکرد مهندسی جنگ جهاد در پیروزی این عملیات و همچنین بررسی نقش پشتیبانی جهاد از آن منطقه پس از پیروزی پرداخت.
  1398/11/29
 • در بیست و چهارمین سالگرد عملیات والفجر 8 و همزمان با آغاز چهل و دومین سال حیات طیبه نظام جمهوری اسلامی ، در مراسمی با حضور عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاروزی، محمد رضا طلایی معاون توسعه مدیریت و منابع، سید حمزه رضوی مدیرکل امور ایثارگران، حجت ترشیزی مدیرکل امور اداری، جمعی از مقامات لشگری و کشوری، فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد در دوران دفاع مقدس و همچنین فرزندان شاهد ستادی،«اطلس پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد» در عملیات والفجر 8 (منطقه عملیاتی فاو و اروندکنار) رونمایی شد.
  1398/11/29
 • معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در مراسم رونمایی از اطلس پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (جلد اول) با عنوان «فاو اروندکنار»، اظهار کرد: یکی از مشکلات ما در دوران دفاع مقدس بحث نرم‌افزاری و مستندات بود و امروز جوانان با عشق و علاقه این بحث را پیش می‌برند و اطلس پشتیبانی و مهندسی جنگ اثر ارزشمندی در این حوزه است.
  1398/11/29
 • هشتمین جلسه هیأت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به ریاست سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح و با حضور مهندس محمدرضا طلایی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی و جمعی از مقامات عالی‌رتبه لشکری و کشوری برگزار شد.
  1398/11/29
گردهمایی مدیران و کارکنان سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به مناسبت بزرگداشت چهل و یکمین سال انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، با حضور دکتر اسکندر زند مرجع ملی تنوع زیستی کشور، حجت الاسلام سعیدیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این سازمان، دکتر رسول زارع قائم مقام سازمان ، دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر مویدی معاون سازمان و رئیس موسسه آموزش و ترویج ، روسای موسسه ها و مراکز تحقیقاتی و جمع پرشور همکاران، در سالن فجر ستاد این سازمان برگزار شد.
1398/12/06
همزمان با ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مهندس طلایی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی با خانواده معظم شهید والامقام بهروز ایزدی از شهدای جهادگر استان چهارمحال و بختیاری دیدار کرد.
1398/11/28
دستورالعمل اجرایی شدن تبصره بند الف ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه، از طرف معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهادکشاورزی، در خصوص آن دسته از رزمندگان جهادگر هشت سال دفاع مقدس که فاقد مدارک بالینی هستند .
1398/11/12
اداره کل ایثارگران
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal