اخبار ویژه
 • در روز دوشنبه مورخ 1398/10/30 در دفتر مدیر کل امور اداری جلسه بهبود فرآیندها با حضور آقایان : ترشیزی ، قاسمی دوست ، نقیبی و خانم شادلو برگزار و پیرامون فرآیندهای اداره کل بحث و گفتگو گردید.
  1398/10/30
 • سرکار خانم فیروزی دستیار محترم وزیر در امور حقوق شهروندی موضوع: زمان ملاقات عمومی با سلام ؛ احتراما ، عطف به نامه شماره 32120/97/200 مورخ 15/8/97 اعلام می¬دارد این ادره کل به منظور حفظ حقوق شهروندی روز چهار شنبه هر هفته از ساعت 9 الی 11 آماده پاسخگویی به مراجعین محترم می باشد. مراتب جهت استحضار و بهره برداری لازم ارسال می¬گردد.
  1398/10/28
 • حضور مدیر کل امور اداری در جلسات مجمع مدیران منابع انسانی قوای سه گانه
  1398/10/14
 • اولین جلسه شورای سیاستگذاری اداره کل امور اداری با حضور مدیر کل امور اداری ، معاونین اداره کل ، روسای مناطق سه گانه اداره کل به منظور سیاستگذاری، برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد امور مرتبط با توسعه منابع انسانی وزارتخانه برگزار گردید. برخی از نکات مطرح شده در این جلسه بشرح ذیل می باشد: 1- امر سیاست گذاری و جهت دهی به فعالیت های مرتبط با امور اداری در سراسر کشور باید به صورت علمی و کاربردی مورد توجه بیشتری قرار بگیرد. 2- هدف گذاری، سیاست گذاری ، برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد برای مناطق سه گانه باید ابلاغ شود و بطور مستمر توسط این جلسه مورد رصد و ارزیابی قرار بگیرد. و برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت اداره کل بر این اساس تبیین شود. 3- در جلسات مناطق بایستی در مورد این برنامه ها و سیاستگذاری ها مباحث طرح و تصمیم گیری لازم صورت پذیرد. 4- حدود 10 سیاست کلی اداره کل مرتبط با بخشهای مختلف مربوط به حوزه منابع انسانی در بازه زمانی یک ساله و پنج ساله در جلسه طرح و مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در جلسه آتی این سیاستها درچارچوب سیاستهای کلی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه بررسی، تصویب و ابلاغ گردد. 5- وحدت رویه در اجرای قوانین و مقررات می تواند می بایست یکی از سیاست های اداره کل باشد و توسط این شورا بررسی و ارزیابی شود. 6- موضوع فناوری اطلاعات و استقرار سامانه جامع امور اداری از دیگر اولویت های اداره کل است که توسط این شورا باید پیگیری و ارزیابی شود.
  1398/10/09
 • بحث و بررسی در مورد نحوه پذیرش و گردشکار پذیرفته شدگان شش امین آزمون فراگیر دستگاههای اجرائی در سازمان امور عشایر
  1398/10/09
 • پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)، نظر به تجارب مفید ، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی ، بنا به پیشنهاد اینجانب و موافقت رئیس محترم سازمان ، به سمت مدیر امور اداری سازمان تعیین و منصوب میگردید . امید است با توکل به خداوند متعال ضمن هماهنگی و با رعایت قوانین و مقررات در پیشبرد امور محوله در راستای توسعه منابع انسانی سازمان موفق باشید .
  1398/10/02
 • پیگیری به منظور اجرای ماده 40 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران
  در دیدار مورخ 98/9/19 جناب آقای ترشیزی و سرکار خانم مسعودی با آقای شیرمحمدی مدیر کل محترم امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری درخصوص نحوه اجرای ماده 40 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران ( برقراری حقوق بازنشستگی شهدا ، جانبازان و آزادگان مشمول قانون حالت اشتغال ، معادل آخرین حقوق ومزایای دریافتی ) پیگیری گردید که آقای شیرمحمدی اعلام کردند، صندوق در حال بررسی و رایزنی برای اجرای ماده 40 می باشد که امیدواریم هرچه زودتر به نتیجه برسد و رضایت خاطر جانبازان معزز تامین گردد.
  1398/09/23
 • بحث و بررسی پیرامون نرم افزار جامع امور اداری
  در تاریخ 1398/9/06 جلسه ای در خصوص چگونگی ارتقاء و یا تهیه نرم افزار جامع امور اداری با حضور مدیر کل امور اداری و مدیران اداره کل و نمایندگان معاونت توسعه ، سازمان تعاون روستایی و سازمان جهاد کشاورزی استان فارس برگزار شد . در این جلسه نرم افزار استان فارس و راد سامانه بررسی شدند.
  1398/09/09
در روز دوشنبه مورخ 1398/10/30 در دفتر مدیر کل امور اداری جلسه بهبود فرآیندها با حضور آقایان : ترشیزی ، قاسمی دوست ، نقیبی و خانم شادلو برگزار و پیرامون فرآیندهای اداره کل بحث و گفتگو گردید.
1398/10/30
سرکار خانم فیروزی دستیار محترم وزیر در امور حقوق شهروندی موضوع: زمان ملاقات عمومی با سلام ؛ احتراما ، عطف به نامه شماره 32120/97/200 مورخ 15/8/97 اعلام می¬دارد این ادره کل به منظور حفظ حقوق شهروندی روز چهار شنبه هر هفته از ساعت 9 الی 11 آماده پاسخگویی به مراجعین محترم می باشد. مراتب جهت استحضار و بهره برداری لازم ارسال می¬گردد.
1398/10/28
حضور مدیر کل امور اداری در جلسات مجمع مدیران منابع انسانی قوای سه گانه
1398/10/14
اولین جلسه شورای سیاستگذاری اداره کل امور اداری با حضور مدیر کل امور اداری ، معاونین اداره کل ، روسای مناطق سه گانه اداره کل به منظور سیاستگذاری، برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد امور مرتبط با توسعه منابع انسانی وزارتخانه برگزار گردید. برخی از نکات مطرح شده در این جلسه بشرح ذیل می باشد: 1- امر سیاست گذاری و جهت دهی به فعالیت های مرتبط با امور اداری در سراسر کشور باید به صورت علمی و کاربردی مورد توجه بیشتری قرار بگیرد. 2- هدف گذاری، سیاست گذاری ، برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد برای مناطق سه گانه باید ابلاغ شود و بطور مستمر توسط این جلسه مورد رصد و ارزیابی قرار بگیرد. و برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت اداره کل بر این اساس تبیین شود. 3- در جلسات مناطق بایستی در مورد این برنامه ها و سیاستگذاری ها مباحث طرح و تصمیم گیری لازم صورت پذیرد. 4- حدود 10 سیاست کلی اداره کل مرتبط با بخشهای مختلف مربوط به حوزه منابع انسانی در بازه زمانی یک ساله و پنج ساله در جلسه طرح و مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در جلسه آتی این سیاستها درچارچوب سیاستهای کلی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه بررسی، تصویب و ابلاغ گردد. 5- وحدت رویه در اجرای قوانین و مقررات می تواند می بایست یکی از سیاست های اداره کل باشد و توسط این شورا بررسی و ارزیابی شود. 6- موضوع فناوری اطلاعات و استقرار سامانه جامع امور اداری از دیگر اولویت های اداره کل است که توسط این شورا باید پیگیری و ارزیابی شود.
1398/10/09
بحث و بررسی در مورد نحوه پذیرش و گردشکار پذیرفته شدگان شش امین آزمون فراگیر دستگاههای اجرائی در سازمان امور عشایر
1398/10/09
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal