برگزاری پنجمین جلسه آموزشی واگذاری تصدی ها برای مدیران سه سازمان جهاد کشاورزی استان از طریق ویدئوکنفرانس
در راستای آشنا سازی مدیران سازمان ها با اصول و سازوکارهای اجرائی واگذاری تصدی ها به بخش خصوصی ، پنجمین جلسه آموزشی واگذاری تصدی ها برای مدیران سه سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، جنوب کرمان و گلستان برگزار گردید.
1399/08/18
 
 
 

 

در راستای اجرای برنامه های آموزش مرکز نوسازی و تحول اداری و در راستای آشنا سازی مدیران سازمان ها با اصول و سازوکارهای اجرائی واگذاری تصدی ها به بخش خصوصی، پنجمین جلسه آموزشی واگذاری تصدی ها برای مدیران سه سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، جنوب کرمان و گلستان بمدت 3 ساعت و از طریق ویدئوکنفرانس در مورخ 12/8/1399 توسط جناب آقای اشراقی رئیس محترم گروه مطالعات تطبیقی و اجرای اصل 44 در سالن جلسات ساختمان شهید نعمتی جم برگزار شد .

در این راستا و در قالب سرفصل های پیش بینی شده، آموزش در دو بخش "کلیات و اصول ناظر بر واگذاری تصدی ها" و "تشریح نظام واگذاری تصدی های وزارت جهاد کشاورزی " ارائه و نیز تکالیف قانونی مرتبط از جمله مصوبه بند الف ماده 25 قانون برنامه ششم توسعه مصوب تیره ماه هیات محترم وزیران نیز تشریح گردید. همچنین در بخش پرسش و پاسخ، به سوالات مطرح شده توسط مدیران محترم سه سازمان در زمان های پیش بینی شده پاسخ لازم ارائه گردید .

لازم بذکر است آموزش های تخصصی حوزه واگذاری تصدی ها طبق برنامه پیش بینی شده در سال 99 ، برای کلیه سازمان های متقاضی به انجام رسیده و در صورت لزوم در مرحله دوم برای سازمانهای متقاضی تداوم خواهد یافت.

تعداد مشاهده خبر123 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal