برای حل مشکلات ایثارگران ایستاده ام
نشست مشترک کمیسیون مرکزی ایثارگران و فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد با دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی با حضور محمد رضا طلایی معاونت توسعه مدیریت و منابع، سید حمزه رضوی مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران، سعید سعادت مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی، روح الله جوزانی دستیار ویژه وزیر در امور داخلی، رضا قدسی مشاور وزیر و مدیرکل امور استانها و حسین صفایی مدیرعامل سابق سازمان تعاون روستایی ایران برگزار شد.
1399/03/07
 
 
 
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در این نشست با اشاره به سلحشوری و ایثارگری‌های جهادگران گفت: رویکرد ما به حوزه ایثارگران همچون دوره های گذشته است و در حد توان و در چارچوب اختیارات قانونی‌ام برای حل مشکلات آنها تمام قد در کنار شما ایستاده ام.

وی افزود: بهره گیری از پتانسیل و ظرفیت جوانان توانمند و متخصص خصوصاً ایثارگران در سطوح مدیریتی و اجرایی از برنامه های مهم و دارای اولویت است که روند انتصاب مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران نشان دهنده این موضوع است.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: عنایت ویژه به مباحث حوزه ایثارگران و همراهی با ادارات امور ایثارگران در استانها در نشستهای مشترک با روسای سازمان جهاد کشاورزی استانها به ایشان تاکید شده است.

گفتنی است در این نشست آقایان مهدی ورشابی، یدالله شمایلی و محمد موحدخواه از فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد و اعضای کمیسیون مرکزی ایثارگران، داود دانش جعفری فرمانده ستاد مرکزی پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد در دوران دفاع مقدس و محمد صدوری مدیرعامل کانون سنگرسازان بی سنگر حضور داشتند.

 
تعداد مشاهده خبر223 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal