مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها با اجرای دستورالعمل نظام پیشنهادها در وزارت جهاد کشاورزی
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: با این دستورالعمل نظام پیشنهادها، کارشناسان ما می‌توانند پیشنهاد‌های خود را مطابق با سیاست‌ها و اهداف وزارتخانه به مقامات ارشد این وزارت برسانند.
1398/12/14

 

 
 
 
 
محمدرضا طلایی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در گفتگو با ایانا، به ابلاغ دستورالعمل نظام پیشنهادهای وزارت جهاد کشاورزی برای استان‌ها اشاره و اظهار کرد: ما دستورالعملی را به استان‌ها ابلاغ کردیم که در راستای آن افرادی که در بطن اجرا هستند، می‌توانند پیشنهاد‌های خود را مطابق با سیاست‌ها و اهداف وزارتخانه به مقامات ارشد این وزارت برسانند.

وی افزود: پیش‌ازاین، دسترسی آن‌ها به سیاست‌های وزارتخانه سخت و غیرممکن بود و ما سامانه‌ای را طراحی کردیم که در آن اطلاعات و پیشنهادها در خصوص مسائل راهبردی و سیاست‌های وزارتخانه مانند بحث‌های تولید، الگوی کشت، دام و طیور قابل‌رؤیت و ارزیابی و از کارشناسان خود در استان‌ها خواستیم در راستای اجرا و رسیدن به اهداف برنامه ششم، پیشنهادهای خود را در این سامانه ارسال کنند.

طلایی تأکید کرد: این پیشنهادها در کمیته‌ای در سطح بالا، بررسی می‌شود و کارشناس پیشنهاددهنده می‌تواند در حضور وزیر و معاون وزیر پیشنهاد خود را همراه با برنامه مدون ارائه دهد.

وی افزود: در همین راستا، جوایزی را در نظر گرفته‌ایم که یکی از این جوایز ارتقاء رتبه کارشناس پیشنهاددهنده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی اذعان کرد: کارشناسان ما در دهستان‌ها تحصیلات بالایی دارند و پیشنهادهای بسیار سازنده‌ای خواهند داشت.

طلایی با اشاره به این نکته که پیش‌ازاین هم نظام پیشنهادات در وزارتخانه اجراشده بود، خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه وزارتخانه دارای لایه‌های بسیار پیچیده‌ای است، امکان رساندن پیشنهادها تا مقامات عالی وزارتخانه فراهم نبود اما در طرح جدید، تمام این مشکلات برطرف شده و ما اعتقاد داریم، کارشناس ما که در انتهای نوک پیکان در وزارتخانه قرار دارد، می‌تواند پیشنهاد خود را به سمع و نظر مقام وزارت برساند.

تعداد مشاهده خبر190 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal