برگزاری جلسه معارفه آقای ترشیزی به عنوان مدیرکل امور اداری و تقدیر از خدمات آقای پاریاد
با عنایت به انتصاب آقای حجت ترشیزی به عنوان مدیر کل اموراداری وزارت جهاد کشاورزی، در تاریخ 11/6/98 جلسه ای با حضور آقای مهندس طلائی معاون توسعه مدیریت و منابع و معاونین و روسای ادارات اداره کل امور اداری برگزار و ضمن معرفی آقای ترشیزی از خدمات و زحمات آقای اسد پاریاد در طول مدت تصدی پست فوق تقدیر به عمل آمد.
1398/06/11
 
 
 
 
 
 

آقای مهندس طلائی در این جلسه، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام عزاداری سالارشهیدان و با اشاره به ضرورت نگرش علمی به مباحث منابع انسانی، اظهارنمودند تزریق تفکر و سیاست جدید و جوانگرائی از مباحث مورد نظر در انتصاب مدیرکل جدید اموراداری بوده و معاونت توسعه مدیریت ومنابع می بایست در انتصاب جوانان در سمت های مدیریتی در وزارتخانه پیشرو باشد.

ایشان در ادامه با تاکید بر برقراری و توسعه ارتباط با سازمان های تابعه و وابسته، ابراز امیدواری نمودند که مدیرکل جدید امور اداری باید تلاش نمایند با دستگاه های مرتبط بیرونی همانند سازمان اداری و استخدامی کشور تعامل سازنده برقرار و از ظرفیت های قانونی برای افزایش حقوق و مزایای همکاران استفاده نمایند.

در ادامه آقای طلائی از خدمات و زحمات آقای اسد پاریاد در طول مدت تصدی مدیریت اداره کل اموراداری، ایشان را بسمت مشاور معاون وزیر در امور استان ها منصوب و برای ایشان هم در سمت جدید آرزوی توفیق نمودند.

 
 
 
 
 
 
تعداد مشاهده خبر1012 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal