انتصاب مدیر کل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی
آقای حجت ترشیزی طی حکم شماره 200/98/18657 در تاریخ 98/06/11 معاون توسعه مدیریت و منابع به سمت مدیر کل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی منصوب گردیدند. ضمناً نامبرده پیش از این سمت مدیرکل امور ایثارگران وزارتخانه را عهده دار بوده اند.
1398/06/11
 
 
 
 
 
 
متن حکم ایشان به شرح زیر است:
 
 


جناب آقای حجت ترشیزی

با سلام ؛

نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت "مدیر کل امور اداری" منصوب می شوید.

امید است با توکل و استعانت از خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست­های رییس جمهور محترم، و با جلب مشارکت و همکاری کارکنان خدوم آن اداره کل، در تحقق اهداف متعالی وزارت متبوع در حوزه منابع انسانی موفق و موید به تاییدات الهی باشید.

ضمناً علاوه بر رعایت دقیق شرح وظایف سازمانی، برنامه ریزی به منظور افزایش بهره­ وری، استفاده موثر از فن­آوری اطلاعات، پیگیری جدی اخذ مجوزات لازم به منظور اعمال افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری، الکترونیکی نمودن پرونده­ های پرسنلی، اجرای سیستم جامع مدیریت منابع انسانی، بهسازی ترکیب نیروی انسانی و سازماندهی منابع انسانی متناسب با ساختار ماموریت های وزارت متبوع، ایجاد انضباط اداری و نظام­ مند نمودن نقل و انتقالات کارکنان از جمله مواردی است که انتظار می رود با برنامه ریزی مناسب و حسن تدبیر جنابعالی اجرایی و محقق گردد.

 
 

محمدرضا طلایی
معاون وزیر 

تعداد مشاهده خبر986 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal