معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در سفر به استان یزد: کشاورزان یزدی جزو شاخص ترین کشاورزان کشور محسوب می شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی بر لزوم توجه به ظرفیت های بالقوه بخش کشاورزی و شاخص های منطقه ای در تصمیم گیری ها برای مقابله با هجمه های روزافزون بیگانگان به اقتصاد کشور تاکید کرد.
1398/05/09

 
 
 
 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی که جهت افتتاح بیستمین کانون ارزیابی و توسعه مدیران این وزارت به استان یزد سفر کرده است در جلسه شورای مدیران سازمان با اشاره به سختکوشی و سطح بالای تجربه و توان کشاورزان یزدی از آنها به عنوان شاخص ترین کشاورزان کشور نام برد که در هر منطقه ای که حضور یافته اند باعث آبادانی و رونق کشاورزی آنجا گردیده اند.

مهندس طلایی با بیان هجمه های روز افزون بیگانگان به بخش اقتصاد کشور لزوم توجه به ظرفیت های بالقوه بخش کشاورزی و شاخص های منطقه ای در تصمیم گیری ها را جهت مقابله با این هجمه ها ضروری برشمرد و افزود: ما به دنبال آن هستیم که وزارتخانه ای مشارکتی با توجه به ایده های سازنده و پیشنهادهای موثر جهت حل مشکلات موجود داشته باشیم و در این راستا سعی می کنیم تا ساختار هر سازمانی براساس وظایف و اولویت های منطقه ای و خاص آن تعریف شود.

براساس این گزارش در ادامه این سفر مهندس طلایی به همراه مدیران و مسئولین بخش کشاورزی استان بیستمین پردیس کانون ارزیابی و توسعه مدیران را مورد بازدید و افتتاح قرار دادند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در آیین افتتاح این پردیس با اشاره به اینکه تاکنون 4550 نفر از مدیران در سطح کشور در قالب پردیس های استانی مورد سنجش قرار گرفته و شایستگی های مدیریتی آنها ارزیابی شده است عنوان نمود: نتایج ارزیابی های ما نشانگر آنست که حدودا 45 درصد از افراد مورد ارزیابی نیازمند به آموزش های مدیریتی نوین می باشند که این امر در دستور کار ما قرار دارد.

طلائی با بیان اینکه وجود کانونهای ارزیابی مددرسان مسئولین استانی در جهت انتخاب شایسته مدیران و متولیان بخش کشاورزی است اظهار امیدواری نمود با توانمندسازی نیروها و مدیران، فضای رشد و ارتقای کمی و کیفی بخش کشاورزی بیش از پیش مهیا گردد. در ادامه برنامه ها معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی و همراهان با حضور در مرکز جهاد کشاورزی شهر زارچ از نزدیک با اقدامات و فعالیتهای این مرکز و دستاوردهای آن آشنا شدند.

 
 
تعداد مشاهده خبر309 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal