گردهمایی معاونین توسعه مدیریت و منابع وزارت جهادکشاورزی
گردهمایی معاونین توسعه مدیریت و منابع با حضور جناب آقای مهندس طلایی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع، مدیران کل ستادی، معاونین توسعه مدیریت و منابع سازمان های جهاد کشاورزی و سازمانهای وابسته در تاریخ 98/4/19 در محل سالن توسعه شروع شد.
1398/04/19


 
 
 
 
 

آقای مهندس طلایی ضمن تببین ماموریت های معاونین توسعه مدیریت و منابع سازمان های جهاد کشاورزی و سازمان های وابسته، بیان داشتند معاونت توسعه باید باعث ایجاد پشت گرمی برای واحدهای اجرایی باشد و حس حمایت و پشتیبانی می بایست به بدنه اجرایی سازمان از مراکز خدمات تا معاونت های اجرایی تزریق و احساس گردد.

ایشان به ضرورت ایجاد تغییر در روش های اجرایی و بازنگری در وظایف و ماموریت های بخش اشاره کرده و لزوم تقویت ارتباطات با واحدهایی اجرایی را یادآوری نمودند.

آقای طلایی ضمن اشاره به رویکرد جدید وزارت جهادکشاورزی در توجه به گلخانه ها، بیان داشتند مرکز نوسازی باید فرایندهای اینکار را که جزء سیاست های اصلی وزارت متبوع می باشد ورود و تسهیل نمایند.

ایشان افزودند تمامی فرایندها در وزارتخانه حداقل سالی یکبار می بایست متناسب با تغییر رویکردها، سیاست ها، قوانین و مقررات مورد بازنگری قرار گیرد. ضرورت توجه به مباحث کانون ارزیابی مدیران، شایسته سالاری، به کارگیری جوانان و خانم ها، لزوم عنایت ویژه معاونین استانها را می طلبد.

طرح ایده،فکر جدید، توجه به نظام پیشنهادات و استفاده از نقطه نظرات همکاران و کارشناسان می بایست مورد توجه جدی قرار گیرد. نظام پیشنهادات تنها خاص کارکنان نیست و وزارتخانه وظیفه دارد به پیشنهادات اصلاحی بهره ­برداران و کشاورزان توجه جدی داشته باشند

آقای مهندس طلایی به لزوم تعیین تکلیف و تهاتر بدهی سازمان تامین اجتماعی و تسریع در جمع آوری و ثبت بدهی در سامانه مربوطه و بستن پرونده فوق در سال جاری با استفاده از ظرفیت قانون بودجه سال جاری تاکید نمودند.

اعتبارات در نظر گرفته شده در مدیریت سبز می تواند بخشی از مشکلات بودجه را مرتفع و برای کاهش هزینه ها، صرفه جویی و ... مورد استفاده قرار گیرد.

آقای طلایی ضمن بیان اهمیت آموزش در سازمان ها گفتند آموزش کارکنان موضوعی است که هیچگاه کهنه نمی شود و به صورت دائمی مورد توجه قرار گرفته و همکاران همواره می بایست با یافته های جدید آشنا و مورد بازآموزی قرار گیرند و بحث آموزش، کارمند جدید و قدیم نمی شناسند و می بایست به کیفیت آموزش هم توجه ویژه داشت و وزارتخانه در مبحث آموزش هیچگونه محدودیت اعتباری ندارد.

در پایان آقای مهندس طلایی همکاران را به پرهیز از روزمره گی و توجه به امورات اساسی و ماندگار دعوت نمودند.

 
تعداد مشاهده خبر520 بار
تصاویر مرتبط

  • 1_0
  • 2_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal