مهندس طلایی: بزودی سامانه جامع تبادل نظرات کارشناسی بخش کشاورزی راه اندازی خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهادکشاورزی تصریح کرد بزودی سامانه ای در وزات جهادکشاورزی راه اندازی و از این طریق کلیه بدنه نیروی انسانی وزارت در سطح کشور از مراکز خدمات تا بالاترین سطح، تبادل نظرات کارشناسی خواهند داشت. وی با تاکید بر شفافیت در واگذاری تصدی گری گفت هرچه واگذاریها شفاف تر باشد اقدامات هدف مدنظر سریعتر به نتیجه خواهد رسید.
1398/03/29
 
 
 
 
 
 
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان جهادکشاورزی استان سیستان و بلوچستان:

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهادکشاورزی در نشست شورای هماهنگی سازمان جهادکشاورزی استان سیستان و بلوچستان با تبریک هفته جهادکشاورزی و گرامیداشت یادشهدا گفت: در راستای تحقق اهداف عظیم و معنوی بخش کشاورزی وپاسداشت خون شهدا همه ما باید تلاش مضاعف داشته باشیم.

طلایی افزود سومین دستگاه کشور از نظر تعداد نیروی استانی هستیم ، برای حل مشکلات و رفع چالشها، اصلاح فرآیند در ساختار نیروی انسانی وزارت جهادکشاورزی ضروری است نیاز به فکر جوان و آشنا به فن روز و برنامه ریز داریم. وی تاکید تغییر در ساختار براساس یک فرآیند مشخص و براساس نیاز روز باید رقم بخورد.

محمدرضا طلایی از کلیه پرسنل بخش کشاورزی سیستان و بلوچستان که با مشکلات عدیده ای که دارند همچنان در راستای توسعه استان تلاش می کنند قدردانی کرد و گفت کارکردن در سیستان و بلوچستان در شرایط سخت است و ما تلاش داریم در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز و تدارکات این سازمان را حمایت نماییم . رئیس سازمان جهادکشاورزی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به توانمندیهای بخش کشاورزی و گستره فعالیتها گفت در مناطق جنوبی استان خصوصاً چابهار و کنارک شرایط ممتازی برای توسعه گلخانه ها وجود دارد طرح ایجاد 8 هزار هکتار گلخانه در سواحل دریای عمان روز گذشته با حضور معاونین وزارت جهادکشاورزی کلنگ آغاز عملیات اجرایی آن به زمین زده شد، که با تحقق این امر سطح گلخانه های استان به نیمی از کل گلخانه های کشور خواهد رسید. دکتر زورقی گفت : سیستان و بلوچستان ظرفیت سالانه 50 هزار تن گوشت قرمز را دارد و با بهره گیری از زیرساختهای موجود و فرصت مرز میتواند با استفاده از این صنعت اشتغالزایی گسترده ای را در استان ایجاد نماید. وی با اشاره به طرحهای عظیم آب و خاکی در حال اجرا در سطح استان گفت به منظور مدیریت مصرف آب، طرح عظیم انتقال آب با لوله به 46 هزار هکتار در دشت سیستان و یکصد هزار هکتار سیستم آبیاری تحت فشار در بلوچستان در حال اجرا می باشد. رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تاکید کرد به منظور تامین نیروی انسانی متخصص در بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی در جذب نیروهای بومی این سازمان را یاری نمایند. 

 
تعداد مشاهده خبر699 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal