آغاز فرآیند فاز اجرایی برنامه‌ توانمند سازی دوره های آموزشی مبتنی بر مدل شایستگی های عمومی مدیران حرفه ای
ا ولین پودمان از برنامه توانمندسازی ویژه کارکنانی که در کانون ارزیابی و توسعه مدیران نیازمند آموزش تشخیص داده شده‌اند با همکاری مرکز نوسازی و تحول اداری، دفتر آموزش کارکنان و مرکز آموزش امام خمینی (ره) برگزار گردید.
1399/11/26

 

           اجرای مصوبه 579095 مورخ 1/4/1395 شورای عالی اداری و بر اساس بخشنامه 1657363 مورخ 4/11/ 1396 سازمان اداری و استخدامی کشور، در تاریخ 6/11/1399 فاز اجرایی برنامه‌توانمندسازی ویژه کارکنانی که در کانون ارزیابی و توسعه مدیران نیازمند طی دوره‌های آموزشی تشخیص داده شده‌اند، با همکاری مرکز نوسازی و تحول اداری، دفتر آموزش کارکنان و مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) آغاز گردید.

آقای ورداسبی در مراسم افتتاحیه گفت:

این دوره‌های آموزشی در قالب 6 پودمان آموزشی: هدفگرایی و هدایت عملکرد، تیم‌و شبکه سازی، مسئولیت پذیری، تفکر تحلیلی و حل مساله، تعهد و تعلق سازمانی و مردم‌داری و تکریم ارباب رجوع برای سطح مدیریتی پایه و 5 پودمان آموزشی: برنامه‌ریزی و هماهنگی، نوجویی و تفکر خلاق، مهارت ارتباطی، مدیریت زمان و نظارت و کنترل برای سطح مدیریتی میانی برنامه‌ریزی شده اند که با توجه به شرایط موجود کشور (بیماری کرونا) به شکل الکترونیکی اجرا می‌گردند.

و در فاز اول اولین دوره از پودمان «تفکر تحلیلی و حل مساله » ویژه سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌ها در تاریخ 06/11/1399با مشارکت 1104 فراگیر به شکل الکترونیکی در حال برگزاری می باشد.

لازم به توضیح است در پودمان تفکر تحلیلی و حل مساله، مدل ها و تکنیک های تصمیم گیری ، تجزیه و تحلیل سیستم ها و روشها ، تفکر سیستمی خلاقیت و حل مساله مدیریت تعارض به مدت 40 ساعت از 6 بهمن به شیوه الکترونیکی برای سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌ها با مشارکت 1104 نفر آغاز شده که تا 15 بهمن به پایان می رسد.

تصاویر مرتبط :

تعداد مشاهده خبر1423 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal