اولویت اول ما تلاش در جهت خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان وزارت جهادکشاورزی می باشد.
جلسه کمیسیون مرکزی امور ایثارگران با حضور اعضای این کمیسیون برگزارشد.
1399/10/14

 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، جلسه کمیسیون مرکزی امور ایثارگران با حضور: سید حمزه رضوی مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران و اعضای کمیسیون محمد موحد خواه فرمانده قرارگاه نجف اشرف، مهدی ورشابی فرمانده قرارگاه مرکزی، یدالله شمایلی فرمانده قرارگاه کربلا در زمان دفاع مقدس، مهندس کیا کجوری قائم مقام معاون وزیر، دکتر سرشاد مشاور و رییس ستاد معاونت، شاه محمد مشاور معاون وزیر و مسئول بودجه و اعتبارات معاونت، سیروس رجبی رییس اداره تعاون و رفاه و مسئول دبیرخانه کمیسیونهای امور ایثارگران در محل معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار گردید.

 

قائم مقام معاون وزیر ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به اهمیت کار در این حوزه اشاره کرد و گفت: تلاش و کوشش مدیران این مجموعه با خدمت رسانی خوب به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان جهاد جلوه گری می کند.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اعضای محترم خواستار افزایش ردیف اعتباری در بودجه سالانه اداره کل امور ایثارگران شد .

 

در این نشست صمیمی رضوی گفت: اولویت اول ما تلاش در جهت خدمات رسانی به موقع به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان وزارت جهادکشاورزی می باشد.

 

مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، تماس تلفنی همکاران با ایثارگران با همت و تلاش شبانه روزی در ایام کرونایی به مرحله اجرا در آمده است.

رضوی بر ثبت دیدارها، پیگیری امورات رفاهی، ثبت آخرین وضعیت بیکاران شاهد و ایثارگر در سامانه، رعایت قوانین و ضوابط تاکید کرد.

در این نشست صمیمی ضمن تایید نهایی سوابق حضور در جبهه داوطلبانه جهادگران هر یک از اعضاء موارد بسیار مهمی را بیان نمودند .

 

 مهندس کیاکجوری قائم مقام معاون وزیر، ضمن ابراز علاقه و رضایت مندی از روابط  صمیمانه اعضای حاضر در جلسه گفت: از هیچ تلاش و کوششی در جهت رفع مشکلات ایثارگران دریغ نخواهم کرد .

تعداد مشاهده خبر1319 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal