بهسازی تصاویر شهدای جهاد در دیوارنگاره میدان فاطمی
نشست هماهنگی بهسازی و نوسازی دیوارنگاره میدان جهاد (فاطمی) با حضور شاپور دیوسالار معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران، صریحی مسئول اداره نقاشی، علیرضا بارگاهی رئیس اداره حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و زهرا شادلو رئیس اداره فرهنگی و ارتباطات اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.
1399/09/24

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، در ابتدای این نشست دیوسالار معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران ضمن اشاره به سابقه حضور و فعالیت خود در مجموعه جهاد سازندگی در دوران دهه شصت گفت: همه ما در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهدای والامقام جهادگر به جامعه احساس مسئولیت می کنیم و شهدا را چراغ راهی برای جوانان این سرزمین می دانیم.

دیوسالار ضمن اعلام آمادگی کامل در زمینه همکاری های فرهنگی با اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی، تصریح کرد: بهسازی و نوسازی تصاویر شهدای شاخص جهاد در حاشیه میدان فاطمی، در اولین فرصت صورت خواهد پذیرفت.

در ادامه این جلسه، علیرضا بارگاهی به سوابق پیگیری ها و هماهنگی ها در این خصوص اشاره و بر ضرورت استفاده از تصاویر و نام و یاد شهدای جهادگر در نامگذاری خیابانها و معابر و المان های شهر تهران تاکید کرد.

همچنین زهرا شادلو ضمن ارائه گزارش کوتاهی از فعالیتهای اداره فرهنگی گفت: با عنایت به شیوع ویروس کرونا، فعالیتهای فرهنگی اداره کل امور ایثارگران محدودتر شده است اما با توجه به وظیفه ما برای اشاعه فرهنگ جهادی، با بهره گیری از ابزارهای روز خصوصاً فضای مجازی و رسانه های بصری، یاد و خاطره شهدای جهادگر را زنده نگه داشته ایم.

در پایان این نشست، مراحل و روند اجرای کار در خصوص طراحی دیوارنگاره میدان جهاد (فاطمی) بحث و تبادل نظر شد و مواردی در این خصوص مورد تصویب قرار گرفت.

تعداد مشاهده خبر1213 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal