حضور دکتر آشنا نماینده تام الاختیار رئیس جمهور در ستاد مرکزی راهیان نور در غرفه اداره کل امور ایثارگران
حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور و نماینده تام الاختیار وی در ستاد مرکزی راهیان نور کشور، در جریان بازدید از نمایشگاه ملی اقتدار چهل (دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت) در غرفه اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی حاضر شد و با سید حمزه رضوی مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران گفتگو کرد.
1399/07/09

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، در این دیدار که صادق صدقگو معاون فرهنگی و پژوهشی و علیرضا بارگاهی رئیس اداره حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نیز حضور داشتند، آشنا در جریان فعالیتهای فرهنگی این اداره کل خصوصاً در حوزه مستندسازی، حفظ اسناد مکتوب و ذخیره سازی فیلمها و تصاویر مرکز آرشیو دفاع مقدس اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفت.

وی در ادامه به تجلیل از فعالیتهای فرهنگی جهاد سازندگی در قالب کمیته فرهنگی و گروه تلویزیونی جهاد پرداخت و گفت: حفظ محتوای تولیدی توسط تیم فرهنگی و رسانه ای جهاد سازندگی در قالب فیلم، نشریه، صوت، پوستر و... در انتقال فرهنگ، تفکر و روحیه جهادی به نسل بعد بسیار موثر است.

آشنا در ادامه بازدید خود از این غرفه، تنوع فعالیتها و تولیدات فرهنگی-پژوهشی اداره کل امور ایثارگران و همچنین تعداد محصولات فرهنگی تولید شده توسط انتشارات این اداره کل امور ایثارگران را قابل تحسین دانست و گفت: عنایت شما به استمرار فعالیتهای فرهنگی و توجه به بهره گیری از ابزارهای روز در حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، در خور تقدیر است.

سید حمزه رضوی مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی نیز ضمن تشکر از حضور مشاور رئیس جمهور و نماینده تام الاختیار وی در ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: ترویج روحیه و فرهنگ جهادی که در گام دوم انقلاب، مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است، از نهاد جهاد سازندگی برخاسته است و به تصویر کشیدن و روایت نقش مهم جهادگران در عرصه محرومیت زدایی و در دوران جنگ تحمیلی، نقش موثری در ترویج این تفکر و روحیه در جامعه دارد.

 

تعداد مشاهده خبر451 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal