حضور محمد گلریز در غرفه اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی
محمد گلریز خواننده سرودهای انقلابی، ضمن حضور در غرفه اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی، به بیان خاطرات خود از دوران حضورش در ستاد تبلیغات جبهه و جنگ جهاد سازندگی پرداخت.
1399/07/09

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، وی در بخشی از سخنان خود، جهاد را مردمی ترین نهاد انقلاب اسلامی دانست و گفت: اولین ورود من به جبهه با جهاد سازندگی بود

گلریز گفت: بنده هم مانند سایر هموطنان در ابتدای جنگ خود را موظف به ادای دین به اسلام و کشورم می دانستم و به دنبال راهی می گشتم که به جبهه ها بروم. جهاد را بهترین راه برای خدمت رسانی به جبهه دانستم و برای رانندگی لودر و تجهیزات مهندسی از طرف جهاد استان تهران به جبهه ها اعزام شدم اما در جمع رزمندگان جهاد که قرار گرفتم، به سبب شناختی که از من در خواندن سرودهای انقلابی داشتند مرا موظف به خواندن سرود در جبهه ها کردند.

وی در ادامه با اشاره نقش هنر در جبهه ها خصوصاً در انتقال روح حماسه در بین رزمندگان، تصریح کرد: همیشه به دنبال اشعاری برای سرودن بودم تا بتوانم این روحیه را در جبهه ها تقویت کنم.

 این خواننده کشورمان در ادامه صحبت های خود به سروده هایی که در مورد جهادسازندگی داشته اشاره کرد و گفت: موسیقی اصیل انقلاب مدیون توجه حضرت امام خمینی(ره) به این نوع موسیقی بود و تمجید حضرت امام خمینی(ره) از سرود «ای مجاهد شهید مطهر» نقطه عطفی در تاریخ هنر انقلاب اسلامی و بالخصوص موسیقی انقلاب اسلامی است.

تعداد مشاهده خبر436 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal