120 پرونده متقاضیان ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه کشور از استان خراسان رضوی بررسی شد
جلسه مشترک مشاور رئیس سازمان و رئیس اداره امور ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی با رییس اداره تعاون و رفاه اداره کل امور ایثارگران برگزار شد.
1399/06/19

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، در این نشست که در خصوص بررسی و رسیدگی به سوابق متقاضیان فاقدین مدارک بالینی بر اساس ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه کشور و با حضور کارشناسان اداره کل و این استان تشکیل شده بود، تعداد 120 فقره از پرونده های مشمولین این بند از قانون برنامه ششم توسعه رسیدگی شد.

سیروس رجبی رییس اداره تعاون و رفاه در این جلسه، ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری و حضور رضا نوری رییس اداره امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: تسریع در تعیین تکلیف سوابق بالینی پرونده ها در اولویت اول برنامه های اداره تعاون و رفاه می باشد .

در این نشست، ضمن تشریح فعالیتهای انجام گرفته برای اجرایی شدن ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه کشور توسط کارشناس مجروحین این استان، موضوع ارجاع پرونده ها بدون داشتن مدارک بالینی به کمیسیون عالی پزشکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعلام شد که این موضوع بدون داشتن رای نهایی اعضای کمیسیون پزشکی مرکز شهید شوریده صورت نخواهد پذیرفت .

سیروس رجبی گفت: بر اساس هماهنگی انجام شده با دکتر موسوی رئیس کمیسیون عالی پزشکی مرکز شهید شوریده، صدور رای برای پرونده هایی که دارای مشاوره پزشکی، نظریه و آزمایشهای بالینی مورد تایید پزشکان معتمد مرکز شهید شوریده در شهر مشهد باشند، اقدام خواهد شد و مشکل آرای نهایی پرونده های متقاضیان بدون حضور این عزیزان صادر و پس از تکمیل مدارک بالینی در اسرع وقت به کمیسیون عالی پزشکی سپاه ارجاع خواهد شد .

تعداد مشاهده خبر205 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal