تا رسیدن به وضعیت پایدار و مطلوب، فاصله زیادی داریم
نشست مشترک سید حمزه رضوی مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی با علی اکبر مویدی رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی برگزار شد.
1399/06/18

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، در ابتدای این نشست سید حمزه رضوی گزارشی از فعالیتها و اقدامات اداره کل امور ایثارگران ارائه کرد و گفت: همکاران ما در اداره کل و همچنین مدیران سابق در دوره های گذشته زحمات زیادی حوزه در خدمت رسانی به ایثارگران متحمّل شده اند اما به دلیل گستردگی و پراکندگی جامعه هدف، تا رسیدن به وضعیت پایدار و مطلوب فاصله زیادی داریم و نیازمند روحیه و همت جهادی است که بحمدالله در همکاران ما وجود دارد.

وی موضوع اشتغال و مسکن خانواده های شهدا و ایثارگران همچنین مشکلات معیشتی برخی از رزمندگان جهادگر را مهمترین معضل جاری آنان دانست و به برنامه ریزی برای تشکیل کارگروه‌هایی برای استفاده از ظرفیتهای داخلی، پتانسیلهای غیر دولتی و تشکلهای مردم نهاد به منظور توانمندسازی خانواده ایثارگران و پایدار سازی اوضاع اقتصادی و معیشتی آنان اشاره کرد و افزود: در حوزه اشتغالزایی صرفاً نمی توان به منابع دولتی متکی بود و در این حوزه باید بسترهای جدیدی را ایجاد نمود.

مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران در ادامه سخنان خود به پیشینه فعالیت‌های گروه تلویزیونی جهاد و استمرار آن در قالب ستاد ملی رسانه وزارت جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: رویکرد جدید حوزه فرهنگی و پژوهشی اداره کل امور ایثارگران، بهره گیری از ابزارها و تکنولوژی های رسانه‌ای است که تجربه، توانمندی و تخصص این مجموعه در معرفی خدمات و اقدامات پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد موثر و ماندگار خواهد بود.

در ادامه دکتر علی اکبر مویدی رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جهاد کشاورزی، گزارشی از فعالیتهای ترویجی و آموزشی این موسسه در شبکه های سراسری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ارائه داد و آمادگی این مجموعه را در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اعلام نمود.

در بخش پایانی این نشست، صادق صدقگو معاون فرهنگی و پژوهشی این اداره کل، زمینه های همکاری مشترک بین اداره کل امور ایثارگران و موسسه آموزش و ترویج کشاورزی خصوصاً در حوزه تولید و پخش محتوای صوتی و تصویری را تشریح کرد.

 

تعداد مشاهده خبر224 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal