ترویج فرهنگ جهادی، رسالت امروز همه اقشار جامعه خصوصاً فرزندان شهداست
نشست مشترک مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی با رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
1399/04/11

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، در پی انتصاب محمد مهدی دادمان فرزند شهید دکتر رحمان دادمان به عنوان رئیس حوزه هنری، سید حمزه رضوی مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی به همراه محمد حسین فارسی مشاور عالی و مسئول امور استانها، صادق صدقگو معاون فرهنگی و پژوهشی و علیرضا بارگاهی مسئول اداره پژوهش و حفظ و نشر آثار دفاع مقدس با وی دیدار و گفتگو کردند.

مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران در ابتدای این نشست ضمن اشاره به سوابق خدمات و فعالیتهای شهید دکتر دادمان در وزارت جهاد سازندگی به عنوان قائم‌مقام عضو هیئت امنای جهاد سازندگی، معاون آموزش جهاد سازندگی و اولین مدیرعامل شرکت شیلات ایران (بعد از الحاق به جهاد سازندگی) گفت: سخنرانی شما در مراسم معارفه در خصوص اینکه «هویت امروز ما جهاد است» نشان دهنده ریشه های عمیق «فرهنگ جهادی» در تفکر شماست.

وی افزود: ترویج این روحیه و فرهنگ که یکی از دغدغه های جدی مقام معظم رهبری است، رسالت امروز همه اقشار جامعه خصوصاً فرزندان شهداست.

رضوی تصریح کرد: حرکت خودجوش مردم و جوانان کشور در محرومیت زدایی و یا رزمایش‌های پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا نشان دهنده زنده بودن این روحیه اصیل در میان مردم است.

در ادامه این نشست رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی ضمن تشکر و خیر مقدم به میهمانان گفت: تدوین تاریخ شفاهی اقدامات و دستاوردهای عظیم جهاد سازندگی از محرومیت زدایی و سازندگی تا پشتیبانی و مهندسی جنگ از مهمترین برنامه های حوزه هنری در دوره جدید خواهد بود.

محمد مهدی دادمان در پایان سخنان خود بر ضرورت تشکیل کارگروهی مشترک جهت تدوین خدمات جهادگران در عرصه محرومیت زدایی و جنگ تحمیلی و هماهنگی کامل در زمینه تولید و نشر محتوا در این حوزه تاکید کرد.

تعداد مشاهده خبر1744 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal