جلسه کارگروه تائید خدمت در مناطق جنگی کارکنان وزارت کشاورزی سابق تشکیل شد
جلسه کارگروه تائید خدمت در مناطق جنگی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی سابق (موضوع بند ت – گروه چهارم ماده 9 خطوط راهنمایی سند راهبردی خدمات رسانی به رزمندگان) در اداره کل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.
1399/04/10


 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، در این نشست که با حضور مدیر کل امور اداری، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی، معاون برنامه ریزی و تعاون اداره کل امور ایثارگران،  نماینده مرکز حراست و رئیس اداره امور مشمولین تشکیل گردید، تایید خدمت کارکنان وزارت کشاورزی سابق در مناطق جنگی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

از وظایف این کارگروه، بررسی این سوابق خدمت و سپس ارسال آن به مرکز اجرائیات بسیج جهت صدور گواهی حضور در جبهه است.

گواهی این گروه از کارکنان که در دوران دفاع مقدس در مناطق جنگی خدمت نموده اند، با عنوان گواهی حضور در جبهه (سوابق موظفی) توسط نیروی مقاومت بسیج صادر گردیده و دارندگان این گواهی می توانند از خدمات پیش بینی شده در سند راهبردی خدمات رسانی به ایثارگران و قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و بخش 16 قانون برنامه ششم توسعه کشور بهره مند شوند.

متقاضیان دریافت این گواهی خدمت می توانند درخواست خود را به امور اداری سازمان جهاد کشاورزی استان ها و اداره کل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی ارسال نمایند.

لازم به ذکر است به استناد ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح مورخ 02/12/1397، مرجع تشخیص، تائید و صدور گواهی حضور در جبهه کلیه جهادگران، اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی می باشد. از این رو جهادگران و رزمندگان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد سازندگی که در دوران دفاع مقدس در مناطق جنگی خدمت نموده اند، می بایست سابقه ایثارگری و حضور در جبهه خود را از طریق اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی پیگیری نمایند.

تعداد مشاهده خبر1751 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal