نشست مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران با آزادگان جهادگر
جمعی از آزادگان شاغل و بازنشسته وزارت جهاد کشاورزی به نمایندگی از سایر همرزمان خود با سید حمزه رضوی مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران و صادق صدقگو معاون فرهنگی و پژوهشی این اداره کل، دیدار و گفتگو کردند.
1399/04/09

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، در این نشست صمیمانه که به منظور ارتباط بیشتر با جامعه آزادگان جهادگر و بررسی مستقیم مشکلات آنها صورت گرفته بود، مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران گفت: شما الگوهای صبر و استقامت در رسیدن به هدف برای نسل حاضر هستید و میزبانی از جمع شما را افتخاری برای خودم می‌دانم.

وی با بیان اینکه «مطالبات آزادگان و مشکلات آنها نیازمند توجه ویژه است» افزود: متاسفانه قوانین مرتبط با آزادگان به صورت کامل اجرا نشده است و از این رو، رفع مشکلات نیازمند ممارست شما و پیگیری جدی‌تر ماست.

رضوی تصریح کرد: بنده و همکارانم در این اداره کل، آمادگی کامل داریم تا در چهارچوب شرح وظایف و اختیارات این مجموعه، زمینه‌های لازم را برای تحقق توقعات شما فراهم آوریم که این موضوع نیازمند تقویت این ارتباط مستقیم به صورت مستمر و دوسویه است.

در بخش دیگری از این نشست، صادق صدقگو معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل امور ایثارگران گفت: مطالعه خاطرات آزادگان از دوران اسارت یا همین حکایت‌هایی که در ابتدای این جلسه از دوران مقاومت خود در زندانهای رژیم بعث عراق نقل کردید، نشان می‌دهد که واژه‌هایی مثل ناامیدی و افسردگی برای شما معنا و مفهومی نداشته و ندارد.

وی با اشاره به انگیزه و اراده آزادگان افزود: برنامه‌ریزی‌های شما برای آموزش، تفریح، ورزش و... با کمترین امکانات در دوران اسارت، تجسّم عینی خواستن و توانستن است که درس بزرگی برای همه ماست.

صدقگو در پایان سخنان خود با اشاره به سی‌امین سالگرد ورود آزادگان به کشور در 26 مردادماه، آمادگی این اداره کل را برای همکاری های مشترک فرهنگی و پژوهشی به منظور تولید و نشر محتوا جهت گرامیداشت این روز تاریخی و در راستای ترویج فرهنگ مقاومت و مجاهدت اعلام کرد.

در ابتدای این نشست، آزادگان جهادگر برخی از مشکلات جاری و مسائل همرزمان شاغل و بازنشسته خود خصوصاً در زمینه عدم اجرای برخی از قوانین را بیان کردند و در خصوص چگونگی رفع آنها بحث و تبادل نظر شد.

تعداد مشاهده خبر1737 بار
تصاویر مرتبط

  • 03_0
  • 01_0
  • 111_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal