قرارگاه تخصصی بین المللی راهیان نور تشکیل جلسه داد
نشست قرارگاه تخصصی راهیان نور بین‌الملل با ریاست دکتر «معز خادم حسینی» فرمانده این قرارگاه، اعضای اصلی این قرارگاه و نمایندگان دستگاه های کشوری و لشکری از جمله سید حمزه رضوی مشاور وزیر و مدیرکل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی در محل ستاد مرکزی راهیان نور کشور برگزار شد.
1399/04/08

 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، فرمانده قرارگاه راهیان نور بین الملل در ابتدای این نشست با بیان اینکه راهیان‌نور به عنوان محور گردشگری تعالی‌بخش مطرح است اظهار داشت: خوشبختانه گسترش راهیان نور در میان نسل جوان کاملاً قابل مشاهده است. اطمینان و استحکام بخشیدن به قلب جوانان نسبت به انقلاب اسلامی استراتژی امام (ره) بود که امروز با راهیان نور در حال تحقق است.

  وی با تاکید بر گسترش اقدامات موثر در تعمیق فرهنگ دینی و دفاع مقدس گفت: راهیان نور حرکتی برای ثابت کردن حقانیت جمهوری اسلامی ایران در نبرد با مستکبرین بود که خوشبختانه امروز محقق شده است. گسترش راهیان نور امروز کمک به دولت تلقی می‌شود چون زمینه را برای گردشگری به وجود می‌آورد.

  دکتر خادم حسینی خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته برای توسعه راهیان نور در سطح بین‌الملل تلاش‌های موثری کرده بودیم اما برای تحقق کامل اهداف لازم بود با حضور متولیان بحث گردشگری و راهیان نور اقدام جدی‌تری را انجام دهیم که از سال گذشته قرارگاه تخصصی بین‌الملل بنیان گذاشته شد و تا امروز اقدامات خوبی صورت گرفته است.

   وی علت ایجاد این قرارگاه را برقراری ارتباط مناسب با زائرین بین‌المللی عنوان کرد و گفت: مبادله زائرین بین‌المللی در این قرارگاه دنبال می‌شود تا بتوانیم حرف‌هایمان را که نشان‌ دهنده حقانیت جمهوری اسلامی است را به گوش جهانیان برسانیم.

   تشکیل کمیته ها و کارگروه های تخصصی دستور کار این قرارگاه بود که در این نشست، کمیته اسناد و پژوهش های بین المللی دفاع مقدس با فعالیت شش کارگروه شناسایی و گردآوری اسناد، پژوهشش و تولید محتوا، کارگروه ترجمه (نهضت ترجمه)، کارگروه انتشار و نمایشگاه، کارگروه رسانه و فضای مجازی و کارگروه همایش ها به بحث و بررسی گذاشته و به تصویب رسید.

تعداد مشاهده خبر1046 بار
تصاویر مرتبط

  • rb_0
  • nh_0
  • jjm_0
  • ddd_0
  • ghgh_0
  • cvcvc_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal