تجدید میثاق‎ کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با آرمان‌های شهدا
همزمان با هفته جهاد کشاورزی، کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با حضور در گلزار شهدا با آرمان‌های این شهیدان تجدید میثاق کردند.
1399/04/07

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، این مراسم که در دومین روز از هفته جهاد کشاورزی و در جوار مزار شهدای امامزاده یحیی (ع) و با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در این سازمان و مدیران ادارات تابعه استان برگزار شد، حاضرین ضمن غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدا تجدید میثاق کردند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در حاشیه گلباران و غبارروبی مزار شهدا گفت: شهدا گنجینه‌های ارزشمندی هستند که باید آنان را به‌عنوان الگو به نسل جوان معرفی کرد.

سید حسن میرعماد با بیان اینکه عزت و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون دلاوری‌های شهدا است گفت: رزمندگان جهادگر این سنگر سازان بی سنگر در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل رشادت‌های فراوانی داشتند و باید همه این رشادت‌ها را برای جامعه و به‌ویژه نسل جوان تبیین کرد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه شهدا زنده هستند افزود: گرچه حیات برزخی برای همه انسان‌ها است ولی کسانی که در راه خدا به شهادت می‌رسند از مرحله بالا و مرتبه شدیدتری از این نوع زندگی برخوردار و در عالم برزخ توانایی توجه به عوالم دیگر و از جمله دنیا را دارا بوده و لذا از احوال اهل دنیا با خبر بوده بر آنها اشراف دارند.

تعداد مشاهده خبر1013 بار
تصاویر مرتبط

  • فف_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal