سفر دو روزه مدیرکل امور ایثارگران به استان قم و شهرستان کاشان
بر اساس طرح و برنامه ریزی‌ اداره کل امور ایثارگران مبنی بر سفر ماهیانه مدیرکل، مشاور و یک نفر از معاونین به استانها و شهرستانهای کشور و سرکشی و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران، نشست با روسای سازمانها و مدیران شهرستانها و مسئولین امور ایثارگران، سید حمزه رضوی مدیرکل امور ایثارگران به منظور آشنایی با مشکلات ایثارگران و شرح اقدامات و خدمات صورت گرفته، در دومین سفر استانی خود به همراه معاون فرهنگی و پژوهشی و مشاور عالی خود به استان قم و شهرستان کاشان سفر کرد.
1398/10/29

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، سید حمزه رضوی مدیرکل امور ایثارگران، صادق صدقگو معاون فرهنگی و پژوهشی و محمد حسین فارسی مشاور عالی مدیرکل در سفر به استان قم ، با دکتر عباس پورمیدانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم، حسین آوازی معاون توسعه مدیریت و منابع و علی قاسمی سرپرست اداره امور ایثارگران این سازمان دیدار و در خصوص مشکلات حوزه ایثارگران در این استان و راهکارهای پیشنهادی بحث و تبادل نظر کردند.

در ادامه این سفر، مدیرکل امور ایثارگران و هیات همراه و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم، معاون توسعه مدیریت و منابع، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، مدیر حراست و مدیر شیلات این سازمان و همچنین نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران و ناحیه مقاومت بسیج استان قم، با حضور در بیت شهیدان زین الدین، با مادر مکرمۀ این شهیدان والامقام دیدار و گفتگو کردند.

والده سردار سرلشکر شهید مهدی و شهید مجید زین الدین در این دیدار ضمن بیان خاطراتی از رشادتها و ایثارگری های این شهیدان بزرگوار، برای همه خدمتگزاران به مردم در نظام جمهوری اسلامی آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

دیدار با خانواده جهادگر شهید رحیم جزایی و گفتگو با همسر، فرزند و برادر شهید بخش دیگری از سفر به استان قم بود. در این نشست که در بیت این شهید بزرگوار برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین جزایی (برادر شهید) خاطراتی از اقدامات و ایثارگری های این جهادگر شهید در منطقه عملیاتی جنوب بیان کرد و مشکلات خانواده شهید نیز مورد بررسی قرار گرفت.

در روز دوم این سفر استانی، مدیرکل امور ایثارگران و هیات همراه با حضور در شهرستان کاشان، پس از زیارت گلزار مطهر شهدا در مراسم سالگرد شهادت سردار سرلشکر جهادگر شهید حاج علی فارسی حضور یافتند. در حاشیه این مراسم بزرگداشت که با حضور برخی از مدیران این شهرستان، کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی کاشان، پیشکسوتان جهاد و همرزمان این سردار شهید و خانواده های معظم شهدا برگزار شده بود، مدیرکل امور ایثارگران در خصوص مسائل و مشکلات ایثارگران به درخواستها و ابهامات حاضرین پاسخ گفت.

دیدار با خانواده معظم جهادگر شهید حاج جواد و علیرضا یزدانی (پدر و پسر) و جهادگر شهید حاج سید محمد رفاهی (داماد خانواده شهید یزدانی) بخش دیگری از این سفر بود. در این دیدار که مادر و همسر فرزندان این شهید و همچنین مدیر، معاون اداری و مالی و مسئول روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کاشان و همچنین مدیر عامل کانون سنگر سازان بی سنگر شهرستان نیز حضور داشتند، خانواده شهید به گوشه ای از رشادتها، ایثارگری ها و خدمات این سه شهید عزیز و بزرگوار اشاره کردند.

برگزاری نشست با مدیر، معاون اداری و مالی و مسئول امور ایثارگران و روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کاشان، حضور در جلسه هیات مدیره کانون سنگرسازان بی سنگر کاشان و همچنین دیدار با فرزندان شاهد شاغل در جهاد کشاورزی کاشان بخش پایانی سفر دو روزه مدیرکل امور ایثارگران به این دو شهرستان بود.

در این نشستها که به صورت جداگانه برگزار شد، گزارش اقدامات صورت گرفته طی سالهای اخیر در حوزه ایثارگران ارائه شد و در خصوص معضلات و مشکلات جاری در مسیر خدمت رسانی به ایثارگران و پیشنهادات اجرایی جهت رفع آنها ، بحث و گفتگو شد.

 

تعداد مشاهده خبر121 بار
تصاویر مرتبط

  • ewwew_0
  • u_0
  • ghfgfghf_0
  • yiy_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal