اخبار ویژه
 • این جلسه باحضور حجت الاسلام و المسلمین شاهمرادیان معاون فرهنگی وآموزشی حوزه نمایندگی ولی فقیه ، جناب سرهنگ فرجی فرمانده بسیج وزارت جهاد کشاورزی ، دکتر بنی هاشم مشاورمحترم وزیر در امورزنان ، سرکار خانم فیروز دستیار محترم وزیر در امور حقوق شهروندی و همکاران ستادی روز یکشنبه مورخ 99/11/5 راس ساعت 9 صبح در محل سالن جلسات حوزه نمایندگی ولی فقیه برگزار گردید.
  1399/11/06
 • به گزارش روابط عمومی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی این دوره در روز یکشنبه 99/11/5 با حضور جناب آقای الهامی تبار مدیر کل دفتر و همچنین جناب آقای طاهری معاون فرهنگی و جناب آقای فدایی معاون اجرایی معاونت امور فرهنگی و آموزشی حوزه نمایندگی ولی فقیه به صورت ویدئو کنفرانس با استانها برگزار گردید.
  1399/11/05
 • به گزارش روابط عمومی حوزه نمایندگی ولی فقیه این نشست در تاریخ 30/11/99 در راستای ضرورت بهره گیری از فن آوریهای نوین در انجام بهینه سازی فعالیتهای ذبح شرعی و غذای حلال برگزار گردید. در این جلسه بر چگونگی راه اندازی سامانه نرم افزاری فرایندهای شناسایی، گزینش ، آموزش و اعزام و بکارگیری ناظرین شرعی و ذابحین در کشتارگاههای داخلی، گمرکات و صیدگاههای و بنادر و صنایع و مراکز فرآوری محصولات پروتئینی در چارچوب قانون نظارت شرعی بر ذبح و صید مباحثی از سوی حضار در جلسه مطرح گردید. قابل ذکر است در این جلسه آقایان دکتر الهامی تبار مدیر کل دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی مقدم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور ، حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی نسب و جناب آقای دکتر حسینی مشاورین نماینده ولی فقیه و همچنین مهندس امامی معاون اجرایی نظارت شرعی بر ذبح و صید حضور داشتند.
  1399/11/01
 • جهت بازدید از تولیدات ویدئویی و اخبار روز حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی به پایگاه اطلاع رسانی ما مراجعه کنید.
  1399/10/30
 • بازدید نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی و همراهان از کارخانه کنسرو ماهی تون ساحل صید کنارک آیت الله تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، حجت الاسلام پرویزپور نماینده ولی فقیه در سازمان شیلات ایران و همراهان عصر روز چهارشنبه 24 دیماه 99 از کارخانه کنسرو سازی ساحل صید کنارک بازدید نموند. به گزارش روابط عمومی حوزه نمایندگی ولی فقیه در این بازدید ادیب زاده مدیرعامل این کارخانه گزارشی از اقدامات صورت گرفته جهت راه اندازی خط تولید کنسرو تون ماهی برای حاضرین ارائه نمودند. وی افزود این شرکت با استفاده روزانه 50 تا 70 تن ماهی و تولید انواع محصولات کنسرو ماهی از جمله : ساده، زیتونی، شویدی، فلفلی، سالاد ماهی و ... و با برند اصلی تحفه توانسته برای حدود 500 نفر بصورت مستقیم اشتغال ایجاد نماید و محصولات خود را به داخل و خارج کشور ارسال نماید. وی در ادامه از خرید ماهی با کیفیت بالا استقبال نموده و تصریح کرد: سیاست این شرکت خوشنامی برند و عرضه محصول با کیفیت خوب به مشتریان می باشد و برای رسیدن به این مهم تلاش می نماییم.aparat.com/saj.jahad
  1399/10/27
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal