ابلاغ ضریب سال 96 و بخشنامه افزایش طبقه شغلی
1396/01/30
نحوه اجرای دستورالعمل ضریب افزایش سال 96

1- ابتدا برنامه قطع طبقه تشویقی از سایت تحت عنوان فایل GAT_TASH.ARJ از تاریخ 4/12/93 حکم کارگزینی برای کلیه افراد مشمول بدون چاپ و توضیح صرفا جهت اطلاع دستگاه نظارتی صادر شود در صورت لزوم این بند را اجرا کنید.

2- برنامه ضریب افزایش سال 96 از سایت کپی شود.

3- کاربران در جدول برنامه عملیاتی صدور احکام وعملکردهای ماهیانه قسمت عملیات گزارش اطلاعات منوی (افزایش یک طبقه سال 96) را اجرا و محاسبه نمایید. که پس از اجرا در جدول شغلی طبقه بندی مشاغل ردیفی تحت عنوان (افزایش یک طبق سال 96) از تاریخ 01/01/96 ایجاد میگردد. که ردیف ایجاد شده در مورد افرادی که طبقه تشویقی داشته اند و به این ردیف اضافه شده و در جدول ارزشیابی طبقه تشویقی آنها دیگر کاربردی ندارد و حذف میشود.  افرادی که طبقه تشویقی دریافت نکردند یا جدید استخدام شده اند یک طبقه ورودی با همین عنوان ایجاد میگردد. در هر صورت برای کلیه کارکنان شاغل این ردیف با افزایش یک طبقه ایجاد میگردد.

4- صدور حکم کارگزینی شامل افزای ضریب و طبقه بند 3 میباشد که سقف طبقه 16 رعایت میگردد. و برنامه محاسبه کلی احکام و چاپ کلی احکام هم در برنامه تهیه شده است .
در ضمن شایان ذکر است سختی کار مشاغل برخی از مشاغل مورد ایراد مراجع نظارتی  تخلفات اداری به طور اتوماتیک در حکم حذف میگردد.

5- برنامه محاسبات طبقه شغلی با اصلاحات طبقه ورودی و سقف طبقات جدید و ارتقای رتبه پس از اصلاح سیستم دراسرع وقت در سایت قرار می گیرد.

تعداد مشاهده خبر837 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal