بهره برداری از فاز اول سامانه مدیریت یکپارچه اطلاعات منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی
مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی: امروز اولین فاز از طرح پایلوت سامانه مدیریت اطلاعات منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی اجرایی شد.
1399/06/24

حجت ترشیزی مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی در حاشیه‌ی مراسم رونمایی از سامانه جامع مدیریت اطلاعات منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی ، اظهار کرد: امروز اولین فاز از طرح پایلوت این سامانه در ستاد وزارت جهاد کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اجرا شده و امید می رود اطلاعات و تمامی خدمات مرتبط با معاونت توسعه مدیریت و منابع از طریق این سامانه به تدریج در اختیار همکاران قرار بگیرد.

وی ادامه داد: این سامانه، می تواند فعالیت همکاران را راحت تر کند، همچنین  این سامانه بصورت وب بیس (Web Based) می باشد و انتقال اطلاعات از سامانه های مرتبط با حوزه امور اداری و معاونت توسعه به این سامانه به سهولت امکان پذیر می باشد.

مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به مرتبط شدن کل مجموعه با این سامانه از قبیل :سیستم حضور و غیاب، ارزشیابی، موضوعات مالی، تصریح کرد:   مرتبط شدن به سیستم های تشکیلات سازمانی ، سامانه های مربوط به سازمان اداری و استخدامی و سازمان مدیریت در دستور کار ما قرار دارد.

ترشیزی ادامه داد: در این سامانه تمامی زیر سیستم ها  در نظر گرفته شده است؛ پیش بینی می شود بتوانیم ظرف سه ماه آینده 5استان دیگر را به این سامانه اضافه کنیم و تا پایان سال تمامی استان ها و سازمان ها تحت مدیریت این سامانه قرار گیرند.

وی با اشاره به ویژگی های این سامانه، گفت: تشکیل داشبوردهایی برای مدیریت و کارکنان، حذف کاغذ و مرتبط شدن با سیستم های اتوماسیون، مالی و مرتبط شدن با سیستم های بیرونی مانند امور استخدامی،  در این سامانه در نظر گرفته شده است.

ترشیزی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی، گفت: آزمون‌های استخدامی در دوره‌های 6 ماهه برگزار می‌شود و احتمالاً در تاریخ 20 شهریور فراخوان ثبت‌نام توسط سازمان سنجش کشور اعلام خواهد که سازمان‌های تابعه وزارت جهاد کشاورزی نیز  برای این فراخوان جذب نیرو دارند.

وی ادامه داد: همچنین یک مجوز یکهزارنفری نیز برای کل کشور  اخذ شده که متأسفانه در سال گذشته تأمین اعتبار نشده و در حال حاضر با پیگیری معاون توسعه و منابع وزارت جهاد کشاورزی امیدواریم تأمین مالی این افراد نیز اعلام و پس‌ازآن فرآیند آزمون استخدامی در پایان سال استخدام افراد انجام شود.

تعداد مشاهده خبر1098 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal