ایجاد سامانه منابع تحقیق و پورتال هسته گزینش محصول شناسایی استعدادهای همکاران و بروز نوآوری و خلاقیت در هسته گزینش خراسان رضوی است
1397/04/24

مدیر هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی در گردهمایی مدیران هسته های گزینش وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد : ایجاد سامانه منابع تحقیق و پورتال هسته گزینش محصول از جمله اقدامات خلاقانه هسته خراسان رضوی است که با شناسایی استعدادهای همکاران و تشکیل جلسات تخصصی به اجرا درآمده است .

سید رضا مدنی فر با برشمردن نقش خلاقیت در مدیریت افزود : اگر قائل به حرکت در یک سیستم باشیم ، تداوم و نگهداری آن سیستم مستلزم اندیشه نو ، نظرات نو و حرکتی نو است که باعث بالندگی سیستم می شود . و این اتفاق نمی افتد مگر اینکه موانع خلاقیت را بشناسیم و با رفع آنها راه را برای بروز استعدادها و تعالی سازمان بازکنیم .

ایشان موارد زیر را از عوامل مانع خلاقیت برشمردند :

ترس و نگرانی ، ترس از اشتباه نکردن ، تشریفات اداری و مقررات دست و پاگیر، قدرت طلبی مدیران ، فشار برای نتایج فوری ، آگاهی نداشتن از استعدادهای مجموعه همکاران و ...

آقای مدنی فر افزودند : در هسته خراسان رضوی دو ایده ایجاد سامانه منابع تحقیق و پورتال هسته گزینش مطرح شد که این امر در جلسات متعدد هم اندیشی با همکاران هسته مطرح شد و نهایتا طراحی و اجرا شد و امروز نمونه ای است که هسته ها می توانند از این ایده ها استفاده نمایند .

تعداد مشاهده خبر95 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal