تقدیر از دکتر ترشیزی به خاطر کمک‌رسانی به سیل‌زدگان ایثارگر استان مازندران
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران، از دکتر ترشیزی به خاطر کمک‌رسانی به سیل‌زدگان ایثارگر این استان، تقدیر و تشکر کرد.
1398/06/20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ایثارگران ؛ در تاریخ 26 اسفند 1397 بر اثر بارندگی‌های شدید در استان‌های شمالی ایران، از جمله گلستان، مازندران و خراسان شمالی، سیل جاری شد. بارش‌ها تا شامگاه چهارشنبه 29 اسفند ادامه داشت و خسارات زیادی برجای گذاشت و خانه و کاشانه بسیاری از هموطنان‌مان را ویران کرد. متاسفانه هفته اول فروردین 1398 را هم با سیلاب و خسارت‌های جانی و مالی در استان‌ها و شهرهای جنوبی و غربی کشور ازجمله خوزستان، لرستان، شیراز و کرمانشاه آغاز کردیم.
پس از سیل‌های خسارت‌بار، مسئولین اداره‌کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی، از خانواده‌های ایثارگر جهاد کشاورزی استان‌های لرستان، خوزستان، گلستان و مازندران بازدید و دلجویی کردند. گفتنی است؛ در استان مازندران از 27 خانواده معظم شهدا، جانبازان و رزمندگان جهادگر آسیب دیده از این سیل بازدید به عمل آمده و هدایایی به آنها تقدیم شد.
در این راستا، مهندس عزیزالله شهیدی‌فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، در نامه‌ای خطاب به مهندس فتاح‌الجنان مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانهای وزرات جهاد کشاورزی، از دکتر ترشیزی به خاطر کمک‌رسانی به سیل‌زدگان ایثارگر این استان، تقدیر و تشکر کرد.
تعداد مشاهده خبر16 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal