یادواره شهدای 17 اسفند آبادان
گرامیداشت سالروز شهادت شهدای جهادسازندگی 17 اسفند آبادان (سال 63 )، با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، فرماندهان و جهادگران دوران هشت سال دفاع مقدس ، روسای ادارات ایثارگران سازمان جهادکشاورزی استان ها و مسوولین اداره کل امورایثارگران وزارت جهادکشاورزی در آبادان برگزار شد.
1397/12/19

در این مراسم که به مناسبت سالگرد شهادت تنی چند از فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهادبرگزارشد ، سردار عروج، سردار برازی و مهندس لاله زار در خصوص خدمات موثر و ارزشمند جهادگران در اوایل جنگ و دوران دفاع مقدس مطالبی بیان داشتند .

مهندس لاله زار با تاکید برخدمات ارزنده جهاد در جنگ  افزودند: اگرخدمات پشتیبانی و مهندسی جهادگران در هشت سال دفاع مقدس به طور خالصانه انجام نمی شد قطعا سرنوشت جنگ به گونه دیگری رقم می خورد لیکن با عنایت حق تعالی جهادگران توانستند ضمن انجام خدمات بزرگ به روستاها و مناطق محروم در عرصه دفاع مقدس نیز منشا خیرات و برکات  زیادی گردند.

ایشان اظهار داشتند خدمات جهاد با حداقل امکانات و با استراتژیک ترین پروژه ها همانند پل بعثت ، پل بشکه ای ، پل های خضر و انواع سنگر ساخت سایت های موشکی می توان اشاره نمود.

پس از خاتمه مراسم ، افتتاح پروژه بازسازی شده پل بعثت توسط جهادگران استان خراسان رضوی رونمایی شد و مهندس لاله زار در خصوص چگونگی احداث پل و اهمیت آن با توجه به شرایط جنگ و ویژه گیهای هیدرولیکی رودخانه اروند مطالب بسیار ارزشمندی ارائه نمودند.

 

تعداد مشاهده خبر996 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal