انتصاب آقای غلامرضا قوسی حسین آباد به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی
محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی طی حکمی آقای غلامرضا قوسی حسین آباد را به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی منصوب کرد.
1397/07/15
 
 
 
 
 
 آقای غلامرضا قوسی حسین آباد طی حکم شماره 020/13606  مورخ 1397/7/14 وزیر جهادکشاورزی به سمت رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی منصوب شدند.
 
درآیین تکریم و معارفه رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی که با حضور جناب مهندس جوادی معاون وزیر و جمعی از مسئولین استانی و سازمان مربوطه برگزار شد جناب آقای جوادی از خدمات آقای هاشم ولی پورمطلق در طی  مدت تصدی ریاست سازمان تقدیر بعمل آوردند. 
 

جناب آقای مهندس جوادی در این مراسم فرمودند در جنگ همه جانبه علیه ایران قرار داریم اما قدرت اسلام ما، بیشتر از این است که ملت از پای در آید.

وی با بیان اینکه به حول قوه الهی با حمایت های دولت، مجلس، قوه قضاییه این جنگ اقتصادی را پشت سر می گذاریم، افزود: اقتصاد مقاومتی که سال ها طراحی شده امروز به طور کامل نگاه به درون کشور بوده و شاه بیت اقتصاد مقاومتی بخش کشاورزی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی درخراسان جنوبی گفت: درسال زراعی گذشته نسبت به 50 سال اخیر یکی از خشک ترین سال های کشور بوده اما 118 میلیون تن محصولات کشاورزی در کشور تولید شد.

مهندس جوادی با اشاره به اینکه سال زراعی خوبی پیش رو داریم افزود: براساس پیش بینی های هواشناسی، وضعیت بارندگی در سال زراعی بیشتر می شود و استان خراسان جنوبی یکی از استان های پهناور است که توانمندی های خوبی دارد.

وی با بیان اینکه قطب گیاهان دارویی کشور خراسان جنوبی است، اظهار داشت: گیاهان دارویی باید توسعه یابد و نقاط قوت و ضعف در این استان بررسی شود.

مهندس جوادی با بیان اینکه خراسان جنوبی می تواند تولیدات را هم در وزن هم در ارزش ریالی افزایش دهد، افزود: امید است روزی را در خراسان جنوبی شاهد باشیم که مهاجرت ها به صورت معکوس در استان رقم خورد.

تعداد مشاهده خبر1156 بار
تصاویر مرتبط

  • عکس_0
  • عکس_1
  • عکس_3
  • عکس_4

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal