تخصیص کد پیگیری ایثارگری مربوط به رزمندگان وزارت جهاد کشاورزی
نظر به هماهنگی های انجام شده با سازمان سنجش و آموزش کشور در خصوص ثبت نام متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان وزارت جهاد کشاورزی ( موضوع ماده 90 قانون برنامه ششم توسعه) و سایر آزمون های مربوط به استخدام دستگاه های مشمول .....
1396/11/02

 

 
  
 
 
 
سازمان جهاد کشاورزی استان/ سازمان / شرکت

موضوع:تخصیص کد پیگیری ایثارگری مربوط به رزمندگان وزارت جهاد کشاورزی ( رزمنده، همسر و فرزند)

با سلام ؛

احتراما، نظر به هماهنگی های انجام شده با سازمان سنجش و آموزش کشور در خصوص ثبت نام متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان وزارت جهاد کشاورزی ( موضوع ماده 90 قانون برنامه ششم توسعه) و سایر آزمون های مربوط به استخدام دستگاه های مشمول ماده (2) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران؛ مستدعی است طبق ( فرم پیوست ) مراتب از ابتدای بهمن ماه سال جاری در قالب فایل اکسل (Excel) به این اداره کل ارسال گردد. شایان ذکراست کد پیگیری ثبت نام دارای (12) رقم بوده و پیش کد تخصیص داده شده به این وزارتخانه عدد (55) می باشد، و مابقی آن با ده رقم کد ملی ( شخص رزمنده ) تکمیل خواهد شد.

مقتضی است دستور فرمایید مراتب وفق مقررات و با نهایت دقت نسبت به تکمیل و ارسال موارد خواسته شده اقدام و با عنایت به اینکه امکان ویرایش وجود ندارد، اشتباهی در مورد ثبت نام و تکمیل اطلاعات صورت نپذیرد. ضمناً، ادارات امور اداری در این خصوص می توانند سوالات مربوط را با تلفن 64582342-021 آقای منافی زاده مطرح نمایند.
 
 
تعداد مشاهده خبر6685 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal