آقای "کریم ذوالفقاری" به عنوان "رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران" منصوب شد.
محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی طی حکمی کریم ذوالفقاری را به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران منصوب کرد.
1396/09/27
 
 
 
 
 
 
سلام علیکم
نظر به سوابق و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به سمت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از استعداد و توان نیروهای متخصص و متعهد آن سازمان، اعمال نظارت مستمر بر اجرای سیاست ها و برنامه های وزارت در استان و نیل به اهداف بخش کشاورزی گامهای موثر بردارید.
توفیق شما را در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان خواهانم.
 
محمود حجتی
وزیر جهاد کشاورزی
 
 
مراسم معارفه کریم ذوالفقاری و تکریم علی اشرف منصوری که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی روز دوشنبه 27 آذر 1396 در سازمان جهاد کشاورزی استان تهران برگزار شد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی در این مراسم با اشاره به خدمات 2 ساله علی اشرف منصوری اظهار کرد: استفاده حداکثری از منابع آب و خاک در استان تهران بسیار مهم و حائز اهمیت است. محمد علی جوادی ادامه داد: در 2 سال اخیر گلخانه های زیادی در استان تهران احداث شد که باید این روند رو به جلو در راستای استفاده حداکثری از منابع آب و خاک باید ادامه داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: استان تهران با مشکلات زیست محیطی و آلودگی هوا مواجه است که باید در این زمینه با همکاری سایر دستگاههای اجرایی اقدامات مهمی صورت گیرد.
جوادی خاطرنشان کرد: حفظ و حراست و جلوگیری از تغییر کاربری در اراضی کشاورزی استان تهران بسیار مهم و ضروری است.
همچنین مهندس جوادی یادآور شد: یکی از سیاست های محوری دولت یازدهم و دوازدهم توجه و حمایت از بخش کشاورزی است و پس از پیروزی انقلاب اسلامی دولت تدبیر و امید بیشترین توجه را به بخش کشاورزی داشته است.
وی با بیان اینکه در نظر داریم در بکارگیری مدیران این وزارتخانه یک نگرشی صورت بگیرد افزود: برای اولین بار در تاسیس وزارت جهاد کشاورزی یکی از مدیران خانم به تازگی با حکم وزیر رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین شد و در نظر داریم مدیران جوان و آینده دار را در بدنه مدیریتی وزارت جهاد کشاورزی تزریق کنیم.
در این مراسم از خدمات 2 ساله علی اشرف منصوری تقدیر شد و کریم ذوالفقاری به عنوان رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان تهران معرفی شد.
کریم ذوالفقاری پیش از این به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان بود.
تعداد مشاهده خبر2320 بار
تصاویر مرتبط

  • 1
  • 1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal