بازدید آقای مهندس جوادی از مرغ لاین آرین
در هفته دولت، در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید، آقای مهندس محمدعلی جوادی، معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهادکشاورزی، از مجتمع مرغ لاین آرین واقع در بابل کنار استان مازندران بازدید نمودند.
1396/06/08

 
در هفته دولت، در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید، آقای مهندس محمدعلی جوادی، معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهادکشاورزی، از مجتمع مرغ لاین آرین واقع در بابل کنار استان مازندران بازدید نمودند. مرغ لاین آرین، یکی از هشت لاین جوجه گوشتی در دنیا می باشد که بدلیل شرایط استراتژیک برای افزایش ضریب امنیت غذایی کشورها، همواره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. در کنار ایران، پنج کشور آمریکا، فرانسه، آلمان، هلند و انگلیس، تنها کشورهای دارای مرغ لاین گوشتی هستند و مجتمع مرغ آرین توانایی تولید جوجه های لاین، اجداد، مادر و یک روزه گوشتی مورد نیاز کشور را داراست و با توجه به جوجه ریزی سالیانه حدود یک میلیارد و دویست میلیون قطعه و تولید حدود دو میلیون تن گوشت مرغ، ضرورت توجه به مجتمع مذکور را اجتناب ناپذیر می نماید.در این راستا، اقای مهندس جوادی و هیات همراه شامل مدیران کل حوزه معاونت، مدیرعامل و هیات مدیره موسسه جهاد استقلال از تمامی بخش های مجتمع بازدید و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دستورات لازم برای مباحث مختلف اعم از نیروی انسانی، بازسازی و بهسازی امکانات، تشکیل کارگروه تخصصی پردازش ظرفیت ها، موانع و مشکلات لاین به منظور دستیابی ه خوداتکایی در تامین جوجه یک روزه صادر نمودند.

همچنین ایشان از امکانات جدید که با تلاش شبانه روزی در حال انجام می باشد از جمله گازکشی تمامی مجتمع و فارمها و ساختمان های موجود در 1130 هکتار و R&D بازدید به عمل آوردند.

تعداد مشاهده خبر686 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal