گردهمایی سراسری معاونین توسعه مدیریت و منایع انسانی وزارت جهاد کشاورزی
اولین گردهمایی سراسری معاونین توسعه مدیریت و منایع انسانی وزارت جهاد کشاورزی با حضور آقای مهندس جوادی معاون محترم توسعه مدیریت ومنابع انسانی و آقای فتاح الجنان مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هما هنگی امور استا نها و مدیران کل ستاد معاونت با محوریت طرح تربیت مدیران آینده در وزارت متبوع در روز 5یکشنبه شهریور ماه 1396درتهران برگزارگردید .
1396/06/07

    آقای مهندس جوادی در ابتدا جلسه ضمن عرض تبریک هفته دولت وگرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنرو خوش آمد گویی به حاضرین درجلسه فرمودند: در دولت یازدهم در بخش کشاورزی برای کشور بویژه مردم اتفاقات بسیار خوبی رقم خورد که از جمله آنها می توان ؛به خود کفایی گندم در کشور، احیای اراضی خوزستان وصدها پروژه دیگر اشاره کرد که این امری به دنبال راهبری و هدایت گری ها ی مناسب حوزه مدیریت وزارتخانه صورت گرفته است . البته معاونین محترم توسعه مدیریت ومنابع انسانی نیز دراین امرنیز نقش بسزایی داشته اند که ضمن تقدیر از آنها ، لازم است اطلاع رسانی مناسب به مسئولان ومردم  در این خصوص صورت پذیرد.

     آقای مهندس جوادی در ادامه اظهار داشتند: ما باید برای  تحقق اهداف وزارتخانه نظر وحمایت مسئولان کشوررا در سطوح مختلف با ایجاد فضای تعاملی مناسب برای ارتقای بخش کشاورزی با انعکاس فعالیتهای انجام شده ودر دست اقدام تلاش کنیم تا  بتوانیم به کمک همدیگر نسبت به ارایه خد مات بیشتری به مردم بویژه کشا ورزان انجام دهیم.ایشان در پایان تاکید کردند: همه ما علاوه بر کارهای جاری که داریم  باید تلاش کنیم  تاازطریق انتقال تجربیات و ارایه الگو های موفق به همدیگر مشکلات  مو جود را بر طرف نماییم که در این میان معاونین توسعه مدیریت و منایع انسانی در انتخاب و معرفی مدیران کارآمد می توانند نقش  موثری داشته باشند که در انتخاب مدیران آینده  لحاظ گردد. .همچنین در ادامه جلسه موضوعات زیربحث وبررسی قرار گرفت وتصمیمات لازم انجام گردید:

برسی وارائه راهکارهای اجرایی جهت اجرا پروژه ملی تربیت مدیران آینده وزارت جهاد کشاورزی

بررسی وارائه راهکارهای تا مین منابع مالی مشمولان وظیفه وزارتخانه

ارائه گزارش  احکام برنامه ششم وبوجه وزارتخانه

طرح مسایل امور ایثارگران براساس احکام برنامه ششم

بررسی راهکارها ی اجرایی تامین امکا نات و پشتیبانی از سازمانها

مصوبات جلسه

1 مقررگردید : مرکز نوسازی و تحول اداری با همکاری معاونین توسعه مدیریت و منا بع انسانی درسازمان جهاد کشاورزی استانها و سازما نها و موسسا ت و شرکت های تابعه نسبت به ارزیابی  مدیران سازمانها حد اکژ تا 15 مهرماه  اقدام نماید .

2   مقررگردید:در خصوص ادامه طرح سربا زان سازندگی " اداره کل اموراداری براساس سهمیه سالانه به تفکیک اطلا عات لازم را دراختیا رسازما نها قرار دهند وآنها حداکژتاپایان آبانماه نسبت به تسویه حساب بدهی خود اقدام نمایند.ضمنا مقرر شدآقای پاریاد با مساعدت اداره کل امور مالی برای جذب مشمولان هماهنگی واقدامات لازم را بعمل آورند.

3-مقرر گردید:مدیران محترم ستادی بویژه مشاور معاون وزیر در امر بودجه نسبت به احصاء احکام بر نامه ششم مر بوط به معا ونت وانعکاس آنها به سایر مدیران جهت اقدامات مورد نیاز تسریع نمایند.

4- با توجه به اقدامات مناسب و اصولی برخی از استانها و سا زمانها در رفع مشکلات  مشترک  مقرر گردید؛ با استفاده از شیوه های مناسب از تجربیات همدیگر استفاده نمایند.

تعداد مشاهده خبر757 بار
تصاویر مرتبط

نوع فایل نام فایل توضیحات
برشور عزت نفس در دانش آموزان يك.pdf
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal