جلسه کار گروه روسا و دبیران مناطق معاونت
در روز یک شنبه مورخ 17/2/96 در استان زنجان با تلاوتی چند از کلام الله مجید با دستورات زیر برگزار گردید. 1. بررسی و پیگیری مصوبات مجامع برگزار شده در سال 95 2. تدوین برنامه سال 1396 مجامع آقای معصومی معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استان زنجان ، ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه گزارش کاملی از وضعیت بخش کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان ارائه دادند . و در ادامه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص دستورات جلسه مقرر گردید:
1396/02/19

1.      با توجه به مصوبه 10/12/1395 در خصوص مستند سازی مقرر گردید : باعنایت به ارسال شیوه نامه قبلی از سوی دفتر امور حقوقی و عدم پیش بینی ملاحظات  برای اجرایی کردن ومستند سازی و رفع مشکلات موجود در سازمانها : بخصوص در اسرع وقت روسای مناطق پیشنهادات سازمانها را جمع بندی و جلسه ای مشترک با مدیرکل دفتر حقوقی برگزار نمایند و از تمام ظرفیت ها در این خصوص استفاده شود .

2.    با توجه به درخواست های متعدد معاونین محترم توسعه مدیریت ومنابع انسانی از اداره کل امور اداری در موضوعات مختلف مقرر گردید امور استانها موضوعات را جمع بندی و محورهایی که نیاز همه سازمانها می باشد از طریق اداره کل امور اداری پیگیری نماید

3.    مقرر گردید اداره کل امور ایثارگران ضمن جمع آوری و ارائه اطلاعات دقیق در خصوص فرزندان شهدا ی بیکار به معاونین محترم توسعه مدیریت ومنابع انسانی در خصوص نحوه بکار گیری آنها شیوه نامه ای تهیه و پس از بررسی در یکی از جلسات مناطق نسبت به پیگیری آنها در حدامکانات و مقدورات اقدام گردد.

4.      مقرر گردید: برنامه آموزشی و انگیزشی  معاونین در تیر ماه در مشهد مقدس از طریق امور استانهای معاونت پیگیری گردد.

ضمنا" درخصوص جلسات منطقه ای مقرر شد : 1- جلسات با دستور کار و پیش نویس لازم و با حضور مدیران ذیربط برگزار گردد.

2- جلسات بصورت ملی دوبار در سال  پایان شهر یور و اسفند ماه برگزار گردد.

3- جلسات فوق العاده در صورت نیاز برگزار خواهد شد.

تعداد مشاهده خبر546 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal