انتصاب سعید برخوری بعنوان رئیس سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان
جناب حجتی وزیر جهاد کشاورزی طی حکمی جناب آقای سعید برخوری را بعنوان رئیس سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان منصوب نمودند
1397/08/12
 
 
 
 
 
 

-   جناب اقای مهندس جوادی درآیین تکریم و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان افزود.دولت تدبیر و امید تا کنون در بخش امنیت غذایی گام های بزرگی برداشته و همچنین درتلاش هستیم تا امنیت غذایی مردم را به نقطه مطلوب برسانیم.

-   وی به تحریم های ظالمانه دشمنان اشاره کرد و گفت هرتحریمی آثار منفی بدنبال دارد اما مطلق نیست.لذا نظام مقدس جمهوری اسلامی تا کنون توانسته با تحریم های ظالمانه بیگانگان به خوبی بجنگد و موفق باشد.

-   مهندس جوادی افزود:نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت های گذشته خود به خوبی استفاده کرده و درحال حاضر شرایط بسیار خوبی در دنیا دارد.

-   وی با بیان اینکه چهار استان به عنوان پایلوت الگوی کشت انتخاب شده است اظهار داشت جنوب کرمان نیز جزء این منطقه در بخش کشاورزی است.

-   مهندس جوادی ، نبود صنایع تبدیلی را مهم ترین مشکل کشاورزان جنوب استان کرمان برشمرد و گفت ظرفیت صنایع تبدیلی این منطقه باید سه برابرافزایش پیدا کند و این مهم با وحدت مدیران بخش کشاورزی محقق می شود .

-   وی با بیان اینکه سالانه چهار و نیم میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در جنوب استان کرمان تولید می شود افزود امیدواریم با توجه به مشکلات کشاورزی این منطقه بتوانیم در زمینه برطرف کردن این مشکلات موفق شویم.

- دراین مراسم از زحمات سید یعقوب موسوی رئیس سابق سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان قدردانی و سعید برخوری به عنوان رئیس جدید این سازمان معرفی شد.

تعداد مشاهده خبر1066 بار
تصاویر مرتبط

  • انتصاب_0
  • انتصاب_0
  • عکس_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal