اخبار ویژه
 • در روز سه شنبه مورخ99/9/11جلسه ای با حضور آقای دکتر شجری معاون محترم توسعه مدیریت منابع و مدیران کل و مشاوران به منظور معارفه مدیر کل امور اداری دردفتر معاون محترم وزیر برگزار گردید.همچنین در حکمی جداگانه آقای عبدالعلی کریمی به سمت "سرپرست اداره کل اموراداری "و آقای حجت ترشیزی به سمت "مشاور امور فرهنگی" معاونت توسعه مدیریت ومنابع منصوب گردیدند.
  1399/09/11
 • آقای دکتر شجری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: در این یکسال اخیر شاهد تلاش‌های رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با تیم همراهشان برای ایجاد زنجیره های ارزش بوده‌ایم که این اقدام آثار مثبتی هم داشته است. روز دوشنبه دهم آذر ماه در آئین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان جهاد کشاورزی استان فارس تصریح کرد: وقتی زنجیره‌ها شکل بگیرند تقاضای مصرف کننده خارجی به صورت نظام‌مند به تولیدکننده منتقل می‌شود و تولیدکننده می‌داند چه محصولی و با چه کیفیتی برای صادرات تولید کند از این رو مصرف کننده خارجی تمایل دارد که قیمت بالاتری برای این محصول پرداخت کند. به گفته وی؛ اقدامات صورت گرفته در سازمان جهاد کشاورزی باعث ارزآوری در بخش کشاورزی می‌شود و در نتیجه تقویت موئلفه‌های اقتصادی در این بخش را به دنبال دارد، همچنین جذابیت سرمایه‌گذاری برای صاحبان سرمایه افزایش خواهد یافت که این امر می‌تواند تحول اساسی برای کشاورزی ایجاد کند. این مقام مسئول به موضوع اجرای طرح تعالی سازمانی به عنوان یکی دیگر از اقدامات ارزشمند در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس اشاره کرد و افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، یک دوره آموزشی را برای معاونین وزیر و روسای سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌ها برگزار خواهیم کرد اما در حال حاضر به دلیل مشکلات ناشی از کرونا به تعویق افتاده است. وی با اشاره به اینکه قاسمی عهده دار مدیریت شرکت مهندسی آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی می‌شود که بسیاری از طرح‌های کشور توسط این شرکت در گذشته اجرا می‌شده است، ابراز کرد: انتظار می‌رود او با تخصص و تلاش‌های مدیریتی که دارد بتواند شرکت مذکور را در آینده احیاء کند. شجری با بیان اینکه پژمان نیز به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس مسئولیت سنگینی بر عهده دارد، افزود: او فردی دانشمند، پرتلاش و دلسوز است که باید شایسته سالاری را در دستور کار خود قرار دهد و از ظرفیت‌های موجود به خوبی استفاده و تعاملات ستادی را به خوبی توسعه بخشد.
  1399/09/10
 • آقای دکتر شجری معاون محترم توسعه مدیریت و منابع طی نامه شماره 200/99/26754مورخ 99/9/8 به معاونین محترم وزیر/ مدیران محترم کل دفاتر مستقل - روسای محترم سازمان جهاد کشاورزی استانها - روسای محترم سازمانها و شرکتهای وابسته در خصوص کاهش حداکثری حضور کارکنان در شرایط قرمز کرونایی را ابلاغ فرمودند .
  1399/09/08
 • پیرو نامه شماره 200/99/251844 مورخ99/8/21 آقای دکتر شجری معاون توسعه مدیریت و منابع نحوه ارسال اطلاعات(شامل نام و نام خانوادگی ،کدملی،شماره تلفن همراه فعال،استان و شهرستان مورد تقاضا)برای سایر متقاضیان مسکن شامل کلیه همکاران بازنشسته،مستمری بگیر، قراردادی، حجمی،شرکتی را از طریق ارسال آن اطلاعات به آدرس ایمیل: info-dhrd@agri-jahad.org ابلاغ نمودند.ضمنا" تاکید می گردد پس از دریافت اطلاعات بازنشستگان ، مستمری بگیران وسایر همکاران به منظور نهایی کردن اسامی متقاضیان ، امکان ویرایش اطلاعات در سامانه مسکن وزارت متبوع توسط نامبردگان فراهم خواهد شد.
  1399/08/26
 • آقای دکتر شجری معاون توسعه مدیریت و منابع طی نامه شماره 200/99/251844 مورخ99/8/21 نحوه ارسال اطلاعات وثبت نام سایر متقاضیان مسکن شامل کلیه همکاران بازنشسته،مستمری بگیر، قراردادی، حجمی،شرکتی و فرزندان شاغلین را ابلاغ نمودند.
  1399/08/21
 • جلسه نمایندگان جدید هیات عالی گزینش و سازمان امور اداری و استخدامی در هیات مرکزی گزینش وزارت جهاد کشاورزی و همچنین تکریم از نمایندگان قبلی مراجع مذکور در روز سه شنبه مورخه 99/8/20 و با حضور آقای دکتر شجری معاون محترم وزیر برگزار گردید..
  1399/08/21
 • این جلسه با حضورآقای دکتر شجری معاون محترم توسعه مدیریت و منابع، اعضای کارگروه ستادی، روسای سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌ها ،موسسات و شرکتهای تابعه، در راستای چگونگی اجرای تفاهم نامه‌ی مسکن فی مابین وزارت جهاد کشاورزی و وزارت راه و شهرسازی، در مورخ 1399/8/18 باستناد نامه شماره200/99/24276 در سالن نعمتی جم وزارت جهاد کشاورزی برگزار گردید. در این خصوص آقای دکتر شجری بیان داشتند کلیه همکاران اعم ز رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی، بازنشستگان، مستمری‌ بگیران مطابق شرایط ابلاغ شده، مشمول این طرح می‌شوند. تقدم و تاخر در ثبت نام، اولویتی برای همکاران یا استانها ایجاد نمی‌نماید. همچنین ایشان خاطر نشان کردند روسای سازمان های جهاد کشاورزی، نقطه نظرات مدنظر، اعم از پیشنهادات و مشکلات را به صورت مکتوب به این معاونت جهت بررسی و اقدام ارسال نمایند.
  1399/08/18
 • آقای دکتر شجری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی از راه اندازی و رونمایی از سامانه جامع نظام پذیرش و بررسی ایده ها و پیشنهادها در وزارت جهاد کشاورزی خبر داد. وی با اشاره به این که مدیریت مشارکتی، رویکردی جمع گرایانه است گفت: در این شیوه مدیریتی با بهره گیری از خردجمعی و تضارب آرا و از طریق دخالت دهی سطوح مختلف داخلی و خارجی شامل کارکنان تا مدیران و از خدمت گیرندگان تا ذینفعان، می توان سازمان را در نیل به اهداف و سیاست های خود یاری داد و بی شک نظام ایده ها و پیشنهادها از مهمترین زیرمجموعه های مدیریت مشارکتی در سازمان های پویا و مشتری مدار است.
  1399/08/16
 • در روز چهارشنبه مورخ98/8/14 جلسه ای با حضور آقای دکتر شجری معاون محترم توسعه مدیریت منابع و مدیران کل و مشاوران به منظور معارفه قائم مقام معاونت و مدیر کل دفتر نظارت وارزشیابی در سالن توسعه برگزار گردید.همچنین در حکمی جداگانه آقای مصطفی کیاکجوری به سمت قائم مقام وآقای علی اصغر مجد به سمت مدیر کل دفتر نظارت وارزشیابی معاونت توسعه مدیریت ومنابع منصوب گردیدند.
  1399/08/15
 • آقای دکتر شاهرخ شجری معاون توسعه مدیریت ومنابع طی نامه شماره 200/99/24276 مورخ 99/8/12 دستور برگزاری وبینار در رابطه اجرای تفاهم نامه وزارت جهاد کشاورزی و و وزارت راه و شهرسازی در سطح استانهای کشور با حضور اعضای کارگروه ستادی در سالن جلسه نعمتی جم مورخ 99/8/18 ساعت 15 را ابلاغ نمودند.
  1399/08/14
جلسه هماهنگی آقای مهندس مجد مدیر کل نظارت و ارزشیابی وزارت متبوع و آقای مهندس کشاورز قائم مقام محترم وزیر در خصوص نحوه نظارت و ارزشیابی فعالیت های معاونت ها و سازمان های تابعه وزارت متبوع در مورخ 99/8/28 در محل دفتر قائم مقام محترم برگزارو رهنمودهای لازم اخذ گردید.
1399/09/08
جلسه هماهنگی با حضور آقای مهندس مجد مدیرکل نظارت و ارزشیابی وزارت متبوع و آقای مهندس اکبری معاون محترم آب و خاک در خصوص طرحها وپروژه های در دست اقدام حوزه آب و خاک، در تاریخ 99/8/27 در محل دفتر معاون آّب و خاک برگزار گردید در این جلسه با تبادل نظر در خصوص موارد مطروحه و در پایان راهکارهای ارائه شده مورد بررسی قرار گرفت .
1399/09/08
در راستای آشنا سازی مدیران سازمان ها با اصول و سازوکارهای اجرائی واگذاری تصدی ها به بخش خصوصی ، پنجمین جلسه آموزشی واگذاری تصدی ها برای مدیران سه سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، جنوب کرمان و گلستان برگزار گردید.
1399/08/18
سومین مرحله مسابقه برنده باش ویژه همکاران شاغل در وزارت جهاد کشاورزی به منظور آشنایی با قوانین و مقررات ،تکالیف و حقوق اداری و ترویج فرهنگ اداری از سوی اداره کل امور اداری در سطح وزارت جهاد کشاورزی برگزار می شود.
1399/07/21
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal