اخبار ویژه
 • رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: اکنون با هماهنگی‌‌ها بالغ بر 80 درصد و گاها 90 درصد از نهاده‌های مورد نیاز مرغداران تامین می‌شود، از بحران تامین نهاده‌ها عبور کرده و دیگر دغدغه‌ای به آن شکل در این زمینه نیست.
  1399/11/05
 • مدیر جهادکشاورزی بروجن با اشاره به مشکل تداوم یک دهه خشکسالی و کم‌آبی در این شهرستان ادعا کرد: نیمی از زمین‌های کشاورزی این شهرستان به دلیل مشکل کم‌آبی زیر کشت محصولات کشاورزی نمی‌رود.
  1399/10/30
 • معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: مرغداری‌های این استان در دی‌ماه امسال یک میلیون و 403 هزار قطعه جوجه‌ریزی کرده‌اند.
  1399/10/30
 • مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان در کمیته روستایی و عشایری سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت :دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردها و عملکرد ها و پیشرفت و توسعه از طریق ابزارهای مختلف رسانه ای و تبلیغی می باشد و اهتمام همه جانبه برای مردمی کردن جشن انقلاب و توسعه و تقویت مشارکتهای مردمی در برگزاری مراسم یکی از اصول مهم در برگزاری هرچه باشکوهتر جشن های انقلاب اسلامی است
  1399/10/27
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal